Soutěže

Navoďte si příjemnou jarní atmosféru s limitovanou edicí Sedmikráska!

V historii bývaly sedmikrásky považovány za všelék a lidé věřili, že nosí štěstí. Jedna z legend praví, že se zrodily ze slz Máří Magdalény. Obsahují cenné minerální látky, ovocné kyseliny, proteiny i aminokyseliny, antioxidační flavonoidy, hydratační polysacharidy a další látky, díky kterým mají příznivý vliv na náš organizmus. Již v renesanci se macerováním sedmikrásek v levandulovém oleji vyráběly elixíry krásy pro zářivou pleť.

Výtažek ze sedmikrásky napomáhá zklidnění, hydrataci, rozjasnění a omlazení pleti, odvary ze sušených sedmikráskových květů se již po staletí využívají v lidovém léčitelství také vnitřně. Všechny produkty jsou doprovázeny bezalergenní něžnou vůní evokující pocit čistoty a nevinnosti.
soutez_manufaktura_sedmikraska_02
Soutěž: Soutěžte s námi o 5 dárkových balíčků z této limitované edice od české značky Manufaktura v hodnotě 546 Kč. Balíček obsahuje Hydratační sprchový gel, Hydratační krém na ruce, Zelený čaj se sedmikráskou a Osvěžující bylinný sirup.

Soutěžní otázka: V jakém roce vznikla česká společnost Manufaktura?

a) 2000

b) 1991

c) 2010

Nechcete-li tipovat, nápovědu a další informace o limitované edici Sedmikráska najdete na www.manufaktura.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 19. 4. 2017, do předmětu uveďte MANUFAKTURA – SEDMIKRÁSKA. Pět autorů správné odpovědi se může těšit na dárkový balíček produktů značky Manufaktura z limitované edice Sedmikráska.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář