Představujeme

Nescafé Dolce Gusto uvádí kávovar pro mladé

Také si pamatujete, co všechno jste si koupili, když jste si zařizovali svůj první byt? Až budou za pár let vzpomínat dnešní mladí, možná bude ve výčtu věcí i skvělá novinka od Nescafé Dolce Gusto. Kávovar MiniMe je totiž určen právě jim.

Hravý, stylový, dostupný
Všechny kávovary Nescafé Dolce Gusto kladou důraz na design. Některé z nich za něj také získaly prestižní ocenění. Design hraje důležitou roli i v případě kávovaru MiniMe. Jde o úplně nový automatický model, který se díky svým rozměrům vejde i do té nejmenší kuchyně. Vybrat si zákazníci mohou ze tří různých gusto_02barev. K dostání bude červená, bílá a černá. Obsluha kávovaru je velmi jednoduchá a intuitivní. Model je automatický, takže stačí jen vložit kapsli, zvolit množství vody podle znaků na této kapsli a je to.

Kávovar MiniMe je zaměřen zejména na mladé lidi, kteří si zařizují své první bydlení. Cílem je nabídnout kvalitní produkt s moderním designem za dostupnou cenu a usnadnit jim tak cestu ke kvalitní kávě.

Káva, která chutná stejně skvěle, jako vypadá
Pití kávy je jedním z kroků do dospělého života. Nescafé Dolce Gusto chce všem mladým lidem tento krok zpříjemnit a usnadnit. Chvilku s kávou bychom si měli vychutnat a proto je důležité, aby se v každém šálku kávy skrýval opravdu kvalitní a lahodný nápoj. Připravit si doma stejně dobrou kávu, jakou dostaneme v kavárně není žádná věda. Espresso s jemnou cremou, dokáže kávovar připravit za pouhých 15 sekund. Díky speciální technologii kapslí čeká vaše káva čerstvá a aromatická až do chvíle, kdy na ni dostanete chuť. Problém není ani příprava lahodného latte, kterému dávají přednost zejména mladé dámy.

Více na www.dolcegusto-premium.cz

text: Nescafé Dolce Gusto / foto: Nescafé Dolce Gusto / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář