Beauty

L´Oréal Paris přichází s novou generací líčení

L´Oréal Paris představuje novou generaci líčení – zcela revoluční změnu aplikace make-upu, která pleti dodá dokonalý a naprosto přirozený vzhled pro letní „nudelook“. Můžete si vybrat buď lehkou texturu make-upu Eau de Teint v elegantním skleněném flakonu inspirovaném parfémy nebo praktický BlurCream, který může sloužit buď jako retuš nebo báze.

Eau de teint je unikátní druh make-upu, který se snadno roztírá a nanáší pomocí prstů. Jeho ultralehké složení, ještě lehčí než voda, je ideální pro perfektní „nude“ vzhled pleti nejen v letních měsících. Chic balení bylo inspirováno parfémem – stačí nanést kapičku na špičku prstů a rozetřít. Pro celý obličej stačí kapek pouze několik, díky lehké textuře se pak make-up snadno rozetře do ztracena. Jedinečné složení obohacené o oleje pak zajistí dokonalé krytí s jemným nádechem zvoleného barevného odstínu.
loreal_nude_02
Eau de Teint bude k dostání v široké obchodní síti ve 4 barevných odstínech, od června 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 299,90 Kč.

Mezi revoluční novinky patří i NudeMagiqueBlurCream – 100% maskuje viditelné póry a zakrývá nedokonalosti pleti. Navíc má hedvábnou texturu, která umožňuje snadné nanášení i roztírání. Po aplikaci je pleť jemnější a působí jednotným dojmem. NudeMagiqueBlurCream lze použít buď samostatně pro velmi přirozený vzhled nebo například spolu s Eau de Teint jako bázi.
loreal_nude_03
NudeMagiqueBlurCream bude k dostání v široké obchodní síti ve 2 barevných odstínech, od června 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 299,90 Kč.

text: L´Oréal / foto: L´Oréal / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář