Představujeme

Nové rodinné apartmány v centru Karlových Varů

Unikátní Family Apartments by ASTORIA Hotel and Medical Spa v centru Karlových Varů otevřou své brány po kompletní rekonstrukci koncem října. Apartmány nabízí veškerý komfort pro rodiny s dětmi, které milují aktivní dovolenou. Moderní koncept podtrhuje design interiérů. Ten navrhl uznávaný streetartový umělec Chemis. Dům s výtahem nabízí na pěti podlažích 10 apartmánů s celkovou kapacitou 47 lůžek.

Family Apartments se nachází nad hlavní budovou ASTORIA Hotel & Medical Spa, ve kterém mohou návštěvníci využívat všechny jeho lázeňské, wellness a gastronomické služby. Apartmány si hosté mohou rezervovat na stránkách www.astoria-spa.cz. Do některých pokojů mají povolen vstup i domácí mazlíčci.

„Apartmány jsme plánovali dlouho, protože koncept ubytování zaměřený na rodiny v Karlových Varech chyběl. Jsme rádi, že můžeme našim hostům nabídnout skutečně unikátní prostory, na kterých jsme mimo jiné spolupracovali se světoznámým streetartovým umělcem Chemisem,“ říká ředitel hotelu Milan Krajovan a s úsměvem dodává: „Chtěli jsme, aby hravost a kreativita apartmánů dokonale ladila s našimi hosty a věřím, že se nám to povedlo.“

Nadstandardní vybavení apartmánů
Součástí každého apartmánu je plně vybavená kuchyně se všemi spotřebiči, Smart TV se satelitními kanály, trezorem, wifi, koupelnou vybavenou toaletními potřebami a zajištěn je také každodenní úklid. Pro hosty jsou k dispozici společné prostory domu, kde je technická místnost s pračkou a to včetně pracího prášku, dále sušička, žehlička, žehlicí prkno, dřez a velký otopný žebřík pro sušení oblečení. V přízemí domu se nachází dětská herna s prolézačkami, dětskými hračkami, úschovna kol, lyží a kočárků.
Family Apartments 2Design ve stylu street art
Na designu, který se prolíná celým interiérem budovy, pracoval skoro rok světově uznávaný streetartový umělec Chemis. Do jednotlivých pokojů vytvořil originální velkoformátové tapety a hlavní halu tvořil sám sprejem. “Na stropech je centrální motiv, který zobrazuje prvopočátek graffiti a další tématika související s Karlovými Vary, kde je v jednotlivých detailech vše, co máme spojené s tímto městem. Snažil jsem se motivy použít neotřelým způsobem. Jedná se o rodinné apartmány, kde budou ubytované rodiny s dětmi, a proto jsou stropy navržené jako neomezený zdroj, ve kterém nejen díky dětské představivosti můžete najít nespočet variací, kombinací a témat. Host může strávit poměrně dost času zkoumáním a třeba i relaxací z postele. Je to důležitý prvek všech pokojů, který člověk nikde jinde neuvidí,” říká sám Chemis.

Lázeňská pohoda i aktivní dovolená
Díky skvělému umístění je jen kousek od apartmánů historické centrum, kolonáda i minerální prameny. Pro milovníky aktivní dovolené je v blízkosti areál Klínovec. Cesta autem trvá 30 minut a Klínovec nabízí celoroční vyžití. V létě 30 kilometrů trailových tratí a v zimě více než 30 upravených sjezdovek a bezpočet běžeckých tratí. Karlovy Vary jsou navíc obklopené lesy s krásnými vyhlídkami pro klidné procházky.

Zdroj: ASTORIA Hotel and Medical Spa / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář