Fashion

Objevte luxusní značku Wolford ve Slovanském domě

Během letošního adventu nabízí nákupní galerie Slovanský dům prostor pro ty, co hledají originální dárky, ale i pro ty, kteří si rádi v klidu vychutnají výjimečnou sváteční atmosféru. Najdete zde také nově otevřený obchod s luxusním spodním prádlem, konfekci, doplňky i punčochy značky Wolford.

Společnost Wolford se za 60 let své historie etablovala jako luxusní značka v prémiovém segmentu mezinárodního světa módy. Tradiční řemeslo – pletařské umění – zušlechtěné know-how, jakož i ambice, být konkurenci stále o krok napřed, okřídlili inovativního ducha a expanzi podniku. Tak došlo postupně k rozšíření hlavní výrobní činnosti Legwear o výrobky skupiny Ready-to-wear, Lingerie, Swimwear a Accessoires.

Již v 80. letech minulého století realizovala společnost Wolford nápady mezinárodních návrhářů, kteří se svými kreacemi postarali o nadšený obdiv na přehlídkových molech. V polovině 90. let pak byly zahájeny první designové spolupráce jako »Wolford meets Vivienne Westwood« a »Wolford + Lagerfeld Gallery« od Karla Lagerfelda. Následovaly další sezónní spolupráce značek, například s návrháři Kenzo, Emilio Pucci a Valentino. Wolford uspěl se svojí „Lady-akcií“ 14. února 1995 na Vídeňské burze. Dnes je Wolford mezinárodně uznávanou módní značkou nejvyšší kvality, nadčasové elegance a luxusu.
wolford_02
Kolekce Wolford se distribuují do 65 zemí celého světa prostřednictvím sítě vlastních obchodů, jakož i obchodních partnerů a online.

Přijďte si vybrat vánoční dárky do nově otevřeného obchodu Wolford v centru Prahy ve Slovanském domě a užijte si přitom také pohodovou adventní atmosféru ve vyzdobené a rozsvícené zahradě.

Slovanský dům – Na Příkopě 22, 110 00 Nové Město, Praha 1.

Zdroj: Wolford / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář