Představujeme

Oslavte soutěží s balíkovým přepravcem GLS Mezinárodní den balíků

Celoevropská tradice oslav Mezinárodního dne balíků sahá až do roku 2015. V České republice se do nich již tradičně zapojuje přepravní společnost GLS. Cílem akce je ocenit práci kurýrů. Pro rodiny s dětmi si pro letošní rok přepravce připravil zábavnou kvízovou soutěž. Až pro šest set soutěžících bude ve výdejních místech GLS připraven výherní balíček s hrou Cestovní aktivity od Albi a pexesem GLS. Dále lze soutěžit o tři hlavní ceny v podobě iPhone 13 Mini. Soutěž bude probíhat na webu GLS.

Letošní oslava svátku balíků připadá na sobotu 27. května. K této příležitosti si společnost GLS připravila edukační kvíz s důrazem na ekologii a udržitelnost. Kvíz bude spuštěný od 19. do 24. května na webových stránkách přepravce. Podaří se vám propojit všechny tři strany trojúhelníku? Vyzkoušejte to! Úspěšní soutěžící obdrží výherní balíček s pexesem GLS a hrou Cestovní aktivity od Albi. Výhru si následně budete moci nechat doručit na jedno z více než 2.700 výdejních míst GLS po celé České republice. Pokud by se vám strany trojúhelníku na první pokus propojit nepodařilo, nezoufejte, kvíz můžete opakovat.
glsTím to ale nekončí. Zapojit se můžete do soutěže o hlavní ceny. Stačí se vyfotit s výherním balíčkem a do 31. května fotografii nahrát na Facebook GLS CZ. Originalitě se meze nekladou. Pamatujte, že čím zábavnější fotografie, tím větší šance na výhru. Hlavní cenu iPhone 13 Mini totiž vyhrají tři nejvtipnější fotografie. Výsledky budou vyhlášeny 1. června na Den dětí na Facebooku GLS CZ.

„Mezinárodní den balíků slaví GLS v Česku již osmým rokem a za tu dobu si oslavy získaly velkou oblibu. Cílem celé akce je připomenout lidem důležitost balíkové přepravy, ocenit práci kurýrů, podpořit výdejní místa a v neposlední řadě uspořádat zábavu ke Dni dětí,“ uvádí Pavel Včela, ředitel společnosti GLS Česká republika.

Více informací k soutěži a soutěžní kvíz naleznete na: www.soutez.gls-czech.com.

Doporučené

Přidat komentář