Produktové tipy

Pět kroků, jak si zpříjemnit ráno a užít si ho naplno

Vůně rozkvétajících stromů a čerstvé trávy, zpěv ptáků a za okny hřejivé slunce, které jemně prosvítá mezi žaluziemi. Ačkoli jsou rána jarních dní mnohem pozitivnější, i přesto se potkávají s mnohdy ne příliš oblíbenou ranní rutinou. Další roční období nás však zve k probuzení s novou energií a radostí. Pojďme se proto inspirovat a využít jeho sílu k tomu, abychom i z brzkého vstávání udělali výjimečný rituál. Poradíme vám, jak nejlépe nastartovat váš den, abyste si i ty zdánlivě nejobyčejnější činnosti a momenty užili opravdu naplno.

1. Dopřejte si čas a vstávejte s čerstvým vzduchem
V první řadě zapomeňte na několikrát odložený budík a vstávání na poslední chvíli, ale dopřejte si dostatek času. Uvidíte, že na změnu si zvyknete opravdu rychle a klidná rána vám budou tou největší odměnou. Jako první otevřete okna a nechte do svého bytu proudit svěží vzduch. Pocit, jak se do místnosti vkrádá první paprsek slunce, vás okamžitě osvěží a povzbudí k novému dni.

2. Rozhýbejte svaly i kosti
Že je cvičení po ránu tabu? Překonejte se! Uvidíte, že kombinace čerstvého vzduchu a protažení ztuhnutého těla vás příjemně překvapí. Využijte krásného počasí k tomu, abyste si dopřáli ranní jógu nebo cvičení venku. Posilte své tělo a uvolněte mysl. I pět minut se počítá.

3. Vychutnejte si dokonalou kávu
Jakmile protáhnete svá záda, je čas na voňavý rituál, který, co si budeme povídat, bývá ten nejoblíbenější. Neodbývejte se proto rychlou a nekvalitní kávou, ba naopak. Uvědomte si, že váš čas je vzácný a je jenom váš. Udělejte z pití kávy jedinečný moment, který si vychutnají dosyta všechny vaše smysly. Nic nemůže totiž zpříjemnit ráno jako šálek s dokonale připravenou kávou Jacobs.

4. Nabijte se pořádnou porcí slunce
Jaro je po dlouhé zimě ideální čas na doplnění vitaminu D. Posaďte se se snídaní k oknu nebo rovnou na balkon a dopřejte si svou osobní dávku slunce, které vám dodá potřebnou energii i pozitivní náladu.

5. Nalaďte se na svůj den
Nezapomeňte dát své mysli také chvilku klidu a prostoru na meditaci i vizualizaci. Představujte si, jaký chcete mít den a nastavte si pozitivní záměry. Usmějte se a hurá pravou!

Tip: Nastartujte svůj den s velkým hrnkem vynikající kávy
Hledáte velký šálek kávy s bohatým aroma, lahodnou pěnou a harmonickou chutí s lehkými hořkými tóny, jehož příprava nezabere více než pár minut? Vsaďte na kapsle Jacobs Guten Morgen XL Intense, které jednoduše vložíte do Nespresso®* Original kávovaru a svou velkou ranní kávu připravíte dvojím zmáčknutím tlačítek, nejprve možností Lungo, poté Espresso. Doveďte své ráno k naprosté dokonalosti a užijte si radost z maličkostí. Najděte svoje „wunderbar“!

Kávové kapsle zároveň představují značku Jacobs ve zcela novém designu. Ikonický brand nově najdete v regálech ve výrazné zlato-zelené kombinaci se zajímavými prvky, jako je například červený nápis Wunderbar. Jacobs Guten Morgen XL Intense v balení 20 ks kávových kapslí zakoupíte za doporučenou maloobchodní cenu 149,90 Kč. Více informací najdete na www.kavajacobs.cz.

*Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS

Zdroj: JACOBS DOUWE EGBERTS / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář