Představujeme

Piz Buin Allergy: Dokonalé opálení pro citlivou až alergickou pleť

Již 75 let poskytuje značka Piz Buin všem milovníkům slunce řešení, jak dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi krásným opálením a potřebnou ochranou pokožky před slunečním zářením.

Značka Piz Buin si od počátku zakládá na kvalitních ingrediencích, nejnovějších technologiích a stoprocentní spolehlivosti. V roce 1962 implementovala jako první na světě do svých produktů systém Sun Protection Factor (SPF). Dalším milníkem, který opět jako první pokořila značka Piz Buin, byly voděodolné přípravky na opalování, jež uvedla na trh v roce 1974. Od té doby přichází značka na trh se stále inovativnějšími, účinnějšími a přesto k pleti přívětivějšími produkty vhodnými k moři, do vysokých hor i do horkem rozpáleného města.

Piz Buin Allergy
Linie produktů vyvinutá speciálně pro citlivou až alergickou pleť. Poskytuje celodenní hydrataci a předchází vysoušení a loupání pokožky. Neobsahuje barviva a látky vyvolávající alergie.

Piz Buin Allergy Opalovací mléko
Allergy Lotion Sun Sensitive Skin Lotion je opalovací mléko, které obsahuje revoluční technologii HELIOPLEX™, která chrání pokožku před slunečním zářením. Tato technologie účinně odráží negativní vlivy slunečního záření a výsledkem je neporušená a zdravá opálená pokožka. Současně předchází vzniku sluneční alergie a má výrazný zklidňující účinek. Zajišťuje celkovou a fotostabilní ochranu před UVA/UVB paprsky, chrání pokožku před spálením a předčasným stárnutím. Poskytuje celodenní hydrataci a předchází vysoušení a loupání pokožky. Je mimořádně odolný vůči vodě (vydrží až 80 minut pobytu ve vodě). Neobsahuje barviva a látky vyvolávající alergie.

Varianty: 200 ml SPF15, 579 Kč, 200 ml SPF30, 579 Kč, 200 ml SPF50+, 579 Kč

Piz Buin Allergy Opalovací sprej
Allergy Sun Sensitive Skin Spray je opalovací přípravek, který napomáhá předcházet sluneční alergii. S exkluzivní technologií HELIOPLEX™ a fotostabilními filtry chrání citlivou pokožku před škodlivým UVA a UVB zářením a minimalizuje případnou alergickou reakci. Obsahuje zklidňující složku CALMANELLE™, která redukuje podráždění způsobené slunečním zářením. Hydratační komplex poskytuje pleti ideální množství hydratace a předchází jejímu loupání, navíc obsahuje vitamín E, který působí preventivně proti předčasnému stárnutí. Přípravek je odolný vůči potu a vodě.

Varianty: 200 ml SPF15, 579 Kč, 200 ml SPF30, 579 Kč

Piz Buin Tan & Protect
Řada, která díky speciální technologii MELATINE ™ urychlí přirozený proces opalování a zvýší jeho intenzitu.

Piz Buin Tan & Protect Opalovací olejový sprej
Tan & Protect Tan Intensifying Sun Oil Spray urychluje přirozený proces opalování. Poskytuje pleti intenzivní hydrataci, výživu a základní vitamíny. Obsahuje revoluční technologii HELIOPLEX™, která chrání pokožku před slunečním zářením. Revoluční technologie účinně odráží negativní složky slunečního záření a výsledkem je neporušená a zdravá opálená pokožka.

Varianty: 150 ml SPF15, 579 Kč, 150 ml SPF30, 579 Kč
piz_buinPiz Buin Hydro
Pokročilá sluneční ochrana s lehkým, intenzivně hydratačním složením.

Piz Buin Hydratační opalovací gelový krém
Inovace od značky PIZ BUIN – ochrana lehká jako voda. Fluidní textura v kombinaci se suchým finišem a vysokým ochranným faktorem. Okamžitě osvěží a hydratuje pokožku vyčerpanou slunečním zářením, zanechá ji hedvábně hebkou a zdravě vypadající. Zároveň chrání pokožku před poškozením chlórem či slanou vodou. Odolává potu i vodě. Nezanechává mastný film a bílé stopy. Obsahuje vitamín E, antioxidant úrčený k ochraně pleti proti volným radikálům. Produkt vhodný pro denní používání, i pod make-up.

Varianty: 150 ml SPF 15, 579 Kč, 150 ml SPF 30, 599 Kč

Piz Buin After Sun
Péče po opalování pro hydrataci a intenzivní odstín pokožky.

Piz Buin Zklidňující a chladivé hydratační mléko po opalování s aloe vera a mentolovým extraktem
Soothing & Cooling Lotion je zklidňující a chladivě hydratační mléko po opalování. Přináší okamžitou a dlouhotrvající hydrataci díky obsahu Aloe Vera a příjemný chladivý efekt díky mentolovému extraktu. Má lehké, nemastné a okamžitě se vstřebávající složení, které vyrovnává přirozenou hydrataci pokožky a obsahuje vitamín E, který chrání pokožku před stárnutím. Vhodný pro všechny typy pleti i věkové kategorie.

Varianty: 200 ml, 495 Kč, 400 ml, 579 Kč

Produkty značky Piz Buin jsou k dostání u těchto prodejců: FAnn parfumerie, dm drogerie (www.dm.cz), lékarny Fénix, online lékárna Pilulka (www.pilulka.cz), Douglas (www.douglas.cz), Alza (www.alza.cz), Vivantis (www.vivantis.cz).

Zdroj: Piz Buin, foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář