Představujeme

Polštáře Magniflex Superiore Deluxe pro svěží spánek

Věnujete svému spánku pozornost, kterou si zaslouží? Máte kvalitní polštář, peřinu a matraci? Vysoce prodyšné polštáře Superiore mají speciální strukturu, která dodá jedinečný pocit měkkosti a svěžesti a to i během horkých letních nocí.

Kolekce polštářů Magniflex Superiore Deluxe nabízí jedinečnou prodyšnost a zároveň dokonalou podporu hlavy a krční páteře. Systém Airyform díky perforaci umožňuje cirkulaci vzduchu a udržuje konstantní mikroklima mezi polštářem a hlavou. Technologicky vyspělá paměťová pěna Memoform se dokonale přizpůsobí tvaru hlavy i krční páteře, aby byla zaručena maximální regenerace během spánku. Snímatelný a pratelný potah z unikátní patentované termoregulační textilie Outlast, která byla speciálně vyvinutá NASA pro vesmírné skafandry, s viskózovým vláknem spolu s 3D větracím lemem zajišťuje prodyšnost polštáře.

Kvalitní anatomický polštář má speciální tvar, který v kombinaci s účinky kvalitních materiálů zmírňuje tlak na krční tepnu a na nervové kanálky v krční páteři, poskytuje maximální pohodlí v oblasti šíje a umožňuje šíjovým a ramenním svalům úplné uvolnění. Během spánku optimálně podpírá krční páteř, poskytuje správnou regeneraci a přispívá k uvolnění blokací krční páteře.

Hypoalergenní anatomické polštáře Superiore mají nejvyšší zdravotní certifikaci v rámci EU – tzv. Medical Device Class One, jedná se tedy o zdravotní produkt první kategorie.

Termoregulační textilie Outlast
Jde o funkční materiál, který reguluje a vyrovnává teplotu těla. Zajišťuje ideální tepelný komfort, reaguje na změny teploty vnitřního i vnějšího prostředí, mezi pokožkou a vrstvou materiálu se tak vytváří příjemné mikroklima. Díky své schopnosti opakovaně střádat teplo a následně ho opět uvolňovat, udržuje po celou dobu stabilní teplotu. Outlast může hřát i ochlazovat. Záleží na tom, jaká je teplota těla a zda potřebuje ochladit nebo zahřát. Je to jednoduché a účinné. Materiál omezuje dokonce i samotné pocení. Teplo od těla okamžitě odebírá a akumuluje, mozek vyhodnotí, že teplota těla je v pořádku, tedy není třeba ochlazovat – potit se. Tradiční standardní tvar s vyšší vrstvou paměťové pěny Memoform nabízí ještě více podpory pro vaši hlavu a krční páteř. Přináší jedinečné uvolnění krčních svalů pro větší děti i dospělé a je vhodný pro spaní na zádech, boku i na břiše. Je určen pro osoby vyššího vzrůstu a širokých ramen a pro ty, kteří mají rádi vyšší polštář. Polštář Standard Maxi je vysoký 15 cm a směrem k okrajům se ztenčuje.
magniflex_superiore_polstar_02
Magniflex Superiore Deluxe Wave
Polštář v ergonomickém tvaru udržuje krční páteř ve správné poloze. Ergonomické provedení s rozdílnou výškou vlnky umožňuje použití polštáře oboustranně. Přináší jedinečné uvolnění krčních svalů pro děti i dospělé a je vhodný pro spaní na zádech a boku.

Magniflex Superiore Deluxe Standard
Ačkoliv je navržen ve stylu tradičního polštáře, jedná se o výjimečný produkt. Polštář Standard je vysoký 12 cm a směrem k okrajům se ztenčuje. Nabízí potřebnou oporu při spaní na zádech, na boku i na břiše. Je vhodný pro děti i dospělé.

Přijďte vyzkoušet opravdovou relaxaci a odpočinek do Showroomu Magniflex, Šaldova 1, Praha 8 – Karlín.

Zdroj: Magniflex / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář