Představujeme

Představujeme: 100% permanentní přírodní barvy na vlasy NATURIGIN

Luxus permanentních přírodních barev už není jen výsadou profesionálních kadeřnictví. Dánská značka NATURIGIN vyvinula přírodní a permanentní barvy určené pro domácí barvení s minimálním obsahem chemie.

100% permanentní barvy jsou mezinárodně uznávané s certifikovanými přírodními oleji a BIO výtažky, produkty nejsou testovány na zvířatech.

Jedinečné permanentní barvy NATURIGIN zajistí kvalitní barvení, aniž by zatěžovaly lidskou pokožku nadměrnou chemií. Barvy byly vyvinuty na přírodním základu a s ohledem na životní prostředí. Neobsahují amoniak, parabeny a sulfáty. Jsou určeny pro domácí barvení, ale jejich barvící výsledky jsou na profesionální úrovni. Zajišťují 100% krytí bílých vlasů a nabízejí na výběr z 19 odstínů od blond po černou. Obsažené přírodní oleje a extrakty vlasy při barvení vyživují a dodávají jim lesk a hydrataci. Mandarinkový, grapefruitový i citronový olej pečují jak o pokožku hlavy, tak i o vlasy. Olej ze slunečnicových semínek a výtažek z pšenice udržují ve vlasech hydrataci a ty jsou pak lesklé a vyživené.
Naturigin_barvy_02
Barvy NATURIGIN jsou vhodné pro všechny typy vlasů, mají příjemnou a jemnou vůni.

Veganský produkt.

Barvy NATURIGIN koupíte na stránkách www.naturigin.cz za cenu 390 Kč/balení

Zdroj: NATURIGIN / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář