Beauty

Představujeme novou českou značku MY

Za příběhem značky MY stojí máma s dcerou aneb jak se říká: „Za vším hledej ženu“. Značka začala pomalu vznikat s příchodem nového člena do týmu – do naší rodiny. Protože chce každá maminka dát svému dítěti to nejlepší, začaly jsme se zajímat o přírodní alternativy běžně dostupné kosmetiky na nejcitlivější pokožku. Zvědavost a studium přineslo své ovoce, a tak jsme se postupně dostaly k přírodním olejům, ručně dělaným mýdlům a také našim oblíbeným hydrolátům, bez kterých bychom se už dnes neobešly.

Protože země nabízí nekonečno možností
Z prvotního nápadu ošetření pokožky nejmenších se postupně stala naše obrovská závislost a produkty již nabízíme pro všechny věkové kategorie, typy pleti, pohlaví a do budoucna i pro čtyřnohé mazlíčky. Zakládáme si především na kvalitě a na neobvyklých surovinách, které nejsou lidem tolik známé, a přesto jsou naprosto úžasné. Věříme, že pokud se cítí člověk krásný, předává radost i dál.

Základní péči o pleť s kosmetikou MY tvoří hydroláty, které slouží nejen pro osvěžení, ale především připraví pleť na následující péči kosmetickým olejem, který se nanáší výhradně na navlhčenou pokožku.

Začneme tedy od začátku a dnes vám představíme hydroláty

Jak používat:

Vlasy – Jako osvěžující vlasová mlha
Pleť – Jako podklad pod kosmetický olej, k ředění pleťových masek
Tělo – Při aroma masáži naneste hydrolát na mastnou pleť před zahájením masáže, na chodidla pro osvěžení nohou nebo i jako jemný, přírodní deodorant
Domácnost – Osvěžovač prádla, textilií či do interiéru auta (vyhněte se lakovaným a křehkým povrchům)

Okurkový hydrolát BIO 7
100% čistá, přírodní, organická voda z okurek, je ideálním pomocníkem, jak pro hloubkovou, tak i povrchovou hydrataci pokožky. Je ideální pro všechny typy pleti, má stejné PH jako lidská pokožka. Pokožce dodává svěžest a pružnost, je účinný na unavené oči.

Zajímavost: Přírodní voda z okurek se získává parní destilací z plodů. Tyto plody tvoří 97 % vody, tudíž jsou ideální pro výrobu hydrolátu, který pomáhá udržovat pokožku hydratovanou. Na pokožce má po opalování uklidňující účinky. Má příjemnou vůni čerstvě nakrájených okurek.

Benefity:
• Hydratace pokožky
• Ideální na spáleniny
• Udržuje svěžest a pružnost pleti

Tip pro další použití: Okurkový hydrolát je velmi šetrný a dá se využít i v péči o psího mazlíčka postříkáním na srst. Hydrolát kůži pejska hydratuje a zanechá jemnou vůni.

Cena: 100 ml, 159 Kč

Neroli hydrolát BIO 16
100% čistý, přírodní a organický hydrolát z bílých květů stromu Citrus Aurantium rostoucích na marockých plantážích má krásnou květinovo-citrusovou vůni. Tento hydrolát je velmi uklidňující pro nervový systém. Má významné antibakteriální vlastnosti a je vhodný pro aknózní pleť.

Zajímavost: Tento citrus dorůstá do výšky 5 až 10 metrů. Z jeho listů se získává éterický olej petit grain, z květů pak éterický olej neroli a květový hydrolát. Hydrolát funguje jako zklidňující prostředek proti úzkostem. Zklidňuje rozrušené děti, kojence a též zvířata. Je vhodný např. před návštěvou veterináře.

Benefity:
• Změkčující, regenerační a tišivé účinky
• Je vhodný na povadlou pleť
• Uklidňující a uvolňující účinky

Tip na použití: Neroli hydrolát má velmi uklidňující účinky. Proto je dobré ho rozprášit do místnosti, pokud je dítě rozrušené. Lze ho použít i jako uklidňující sprej pro domácí mazlíčky.

Cena: 100 ml, 189 Kč

K dostání ve FAnn parfumeriích, www.fann.cz.

Zdroj: FAnn parfumerie / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář