Představujeme

Představujeme: Pečující pleťové oleje Almara Soap

Dopřejte své pleti čistou sílu přírody s novou řadou pleťových olejů určených pro denní i noční péči o suchou/jemnou, zralou a mastnou pleť. Oleje jsou unikátní svým obsahem macerátů z bylin, které jsou důkladně vybírány a kombinovány přesně pro daný typ pleti. Oleje zcela nahradí klasické pleťové krémy a navíc mají čisté složení bez zbytečných přidaných látek.

Všechny obsažené složky jsou pečlivě vybrány tak, aby pozitivně působily na daný typ pokožky a poskytovaly jí optimální péči a hydrataci.

V nabídce najdete 3 typy olejů:

PURITY byl vytvořen speciálně pro mastnou pleť s nedokonalostmi, jde o produkt obsahující oleje lisované za studena – konopný, arganový, lískový a hroznový, dále slunečnicový s macerátem ze zemědýmu, šalvěje a mateřídoušky a esenciálními oleji tea tree a rozmarýnu. Sérum je lehké, neucpává póry a pozitivně působí na problematickou pleť.

GLOW je pleťový olej vhodný pro suchou a jemnou pokožku obsahující oleje lisované za studena – konopný, makový, makadamiový a arganový, dále slunečnicový olej s macerátem z měsíčku, jetele, růže a slézu a esenciálními oleji z pomeranče, kanangy a levandule. Tento olej poskytuje jemnou, ale zároveň intenzivní péči pokožce se sklony k podráždění.

BLOOM je ideální přípravek pro zralou pokožku obsahující oleje lisované za studena – makadamiový, para ořechový, makový, olej z pšeničných klíčků, dále extra panenský olivový a slunečnicový olej s macerátem z růže, slézu, tymiánu a přesličky a esenciálními oleji geránie, pomeranče a pačuli. Sérum efektivně vyživuje a hydratuje zralou pleť.
Bloom CZ 1 WDPraktické informace: O trojici pečujících olejů rozšířila Almara Soap svou stálou kosmetickou řadu. K dispozici jsou na jejich e-shopu od 26. 5. 2020. Ulovit svůj kousek si můžete také v řadě spřátelených prodejen, jejichž mapka je k dispozici rovněž na webu Almara Soap.

Zdroj: Almara Soap / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář