Tipy na dárky pro muže

VARTA Work Flex Multifunction Light

Máte doma kutila? Stěžuje si na nedostatek světla v pracovně, garáži, dílně? Překvapte ho praktickým dárkem z dílny VARTA.

Novinka VARTA představuje svítilnu 3in1, která je určena do rukou hlavně kutilům, profesionálům a všem, kteří využijí praktické světlo se širokým spektrem použití.
varta_02Základem svítilny jsou totiž tři různé světelné zdroje (až 100 lm a dosah 20 m), které umožňují nasazení za každé situace. K dispozici tak je bodové světlo, hlavní (dva výkony) a boční světlo. Jelikož LED jsou umístěny na speciálním „ramenu“, je možné nastavit pozici svícení v rozsahu 180 °. Svítilna navíc disponuje řadou „hands-free“ použití díky klipu, který umožní umístění například na kalhoty či košili. Nechybí také tři silné magnety, které dovolí svítilnu umístit tam, kde by běžnou nešlo vůbec použít. Praktická je také odolnost vůči pádu z 2 metrů a vůči vodě dle standardu IP54.

Se světlem VARTA F20R není potřeba řešit výměnu baterií. Integrovaná Li-Ion poskytuje až 6 hodin provozu. Pokud energie dojde, stačí F20R připojit pomocí USB-C (kabel v balení) k počítači, nabíječce mobilu, ale také například k powerbance. Svítilnu tak nabijete doslova kdekoli. O stavu nabíjení informuje stavová dioda a na nízký stav baterie upozorní svítilna blikáním bílých LED. Záruky 3 roky je samozřejmostí.
varta_03Cena: 725 Kč

K dispozici například zde.

Zdroj: VARTA / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář