Představujeme

Přírodní kosmetika Kivvi představuje novou řadu Pyrus Cydonia Linea

Krása, bohatství a jedinečnost přírody – tím vším je inspirována výroba lotyšské kosmetiky Kivvi . Tajemstvím nové řady z dílny malé rodinné firmy je použití extraktu z kdoule, jedinečného zdroje vitamínů a minerálů, jež pleť perfektně hydratují a tonizují. Kosmetika řady Pyrus Cydonia Linea je přírodní a BIO, což dokazuje certifikát od nezávislé mezinárodní společnosti Ecocert, zabývající se kontrolou a certifikací výrobků obsahujících suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství.
kivvi_24h_hydratacni_krem_03
Kdouloň obecná neboli Pyrus Cydonia je malý strom připomínající jabloň. Plody tohoto stromu – kdoule – mají ochlazující účinky a díky obsahu slizovitých látek má jejich extrakt zklidňující a velmi dobré hydratační vlastnosti. Vysoký podíl polysacharidů vytváří na pleti ochranný film, který se spolupodílí na udržení přirozené úrovně hydratace po celý den. Kdoulový extrakt se vyznačuje nejen dobrou kožní snášenlivostí, ale má navíc významné uklidňující a protizánětlivé vlastnosti.

Přípravky z přírodní a BIO kosmetické řady Pyrus Cydonia Linea mají speciálně vyvinuté lehčí složení, díky němuž jsou vhodné pro pleť od dvaceti let, zároveň však vyhovují i potřebám pleti zralejší. „Celkem sedm nových produktů z Pyrus Cydonia Linea přináší nový koncept maximální jednoduchosti v použití. Všechny přípravky lze používat jako denní i noční, jsou vhodné pro všechny druhy pleti. Liší se pouze v účinku, kterého chce uživatelka dosáhnout, tedy zklidnění, hydratace nebo vyživení,“ doplňuje Eva Vobrová ze společnosti InBIO, která zastupuje Kivvi Cosmetics na českém trhu.
kivvi_24h_hydratacni_krem_02
Základem Pyrus Cydonia Linea je Pleťová čistící emulze určená pro všechny typy pleti. Kromě kdoulového extraktu obsahuje také extrakty z aloe a z heřmánku, které pleť hydratují a zklidňují. Druhým krokem po čištění pleti je použití Hydratačního pleťového tonika nebo Harmonizujícího pleťového tonika. Oba produkty jsou nezbytné jednak pro podporu hydratace pleti, ale zejména pro její přípravu před aplikací krému. Hlavními hydratačními složkami v toniku jsou extrakty z kdoule, okurky, jitrocele či heřmánku, které pleť zklidňují a podporují tvorbu kolagenu. Pro potřeby celodenní hydratace poslouží po vyčištění pleti aplikace 24 hodinového intenzivního hydratačního gelu. Obsahuje extrakty z kdoule, aloe a okurky, které pleť intenzivně hydratují a obnovují. Extrakty z borůvky a maliny mají tonizační schopnosti. Součástí Pyrus Cydonia Linea jsou také pleťové krémy určené pro denní i noční péči a pro všechny typy pleti – 24 hodinový vyrovnávací pleťový krém, který obsahuje extrakty z lopuchu, medvědice lékařské a kopřivy chránící pleť a regulující tvorbu mazu. Dále 24 hodinový intenzivní výživný pleťový krém s olivovým a meruňkovým olejem, bambuckým máslem a extraktem z anděliky, které pleť intenzivně vyživují a 24 hodinový intenzivní hydratační pleťový krém s extrakty z břízy a okurky pro hydrataci a osvěžení a extrakty z heřmánku a měsíčku pro zklidnění pleti.

A co vlastně vyjadřuje název KIVVI?
K – kvalita
I – inovace
V – vědecké poznatky
V – vitalita
I – inspirace

zdroj: Kivvi / foto Kivvi, dreamstime / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

  • Ivana Šimková 08/05/2015 at 9.47

    Krásná prezentace. Koupila jsem si oční krém, který byl v testování, teď ho ještě nezapomínat používat :-)

    Odpovědět

Přidat komentář