Produktové tipy

Přivítejte podzim a těšte se na Vánoce s Almara Soap!

Babí léto nám asi už končilo, o slovo se hlásí huňaté svetry, šály, teplá obuv, svíčky, horké nápoje a hlavně limitované podzimní a zimní edice mýdel!

Každoročně sklízejí veliký úspěch a není divu – kdo by nemiloval tu útulnou a hřejivou atmosféru, kterou domovu dodávají díky svému designu a vůni.

Apple Cider se dá snadno splést s horkým jablečným svařákem. Mýdlo voní svěže i sladce a obsahuje pyré z čerstvých jablek z České republiky. Nádherná vínová barva a zdobení skořicí každého okamžitě přenese do vysněného podzimního ráje!

Bez dýní by nebyl podzim podzimem! My si bez nich následující měsíce nedokážeme představit! Pumpkin Spice Latte je právě upečený dýňový koláč s pyré z dýně Hokkaido. Díky pyré získává mýdlo jedinečnou barvu a skvěle vyživí pokožku. No a ta vůně skořice, hřebíčku, cukru a karamelu… mmmm.
Berry Bliss_image_SQ2Vrací se i neodolatelný BERRY BLISS s vůní ostružinového smoothie a sladkých lesních plodů.

Nejsladší tečka nakonec! Přivítejte úplnou novinku v limitované edici, CHOCO COOKIE, která voní jako čerstvě upečené sušenky s čokoládovou polevou.

Zimní kolekce se vrátila komplet v nezměněné a tolik oblíbené podobě: ve formě perníkové chaloupky (GINGERBREAD), sklenky perlivého nápoje pro oslavy nejen příchodu nového roku (SPARKLING CHAMPAGNE) a samozřejmě i stylově vánoční mýdlo MERRY CHRISTMAS!
Xmas_mix_plakatProdukty jsou již v prodeji na e-shopu Almara Soap anebo v desítkách prodejen s kosmetikou po celé ČR a SR (seznam je na webu).

Zdroj: Almara Soap / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář