Produktové tipy

Produktové tipy redakce: to nejlepší na trhu – říjen 2017

Máme pro vás novou rubriku – od tohoto měsíce se u nás pravidelně budete setkávat s tipy na produkty, které nás na českém trhu nejvíce zaujaly. A nepůjde pouze o kosmetiku, ale také o zboží z oblasti elektroniky, domácích spotřebičů, zdraví nebo kultury. Pro měsíc říjen jsme vybrali tyto produkty. Můžou vám být inspirací pro dárky k vánocům pro vaše blízké nebo jako pomocníci pro váš snadnější či hezčí život.

TOP pro domácnost: TEFAL ProExpress Care X-pert
Pro zvládnutí každotýdenní kupy prádla doporučujeme skutečného experta – vysokotlaký parní generátor ProExpress Care X-pert (GV9080) od Tefalu. S oblečením si poradí spolehlivě a ušetří vám až polovinu času. Můžete totiž žehlit jen z jedné strany, případně ve vrstvách – s dosažením skvělého výsledku a navíc s minimální námahou. Díky tomu, že se voda čerpá do bojleru přímo ve stabilní základně, samotná žehlička je lehká – nebudou vás bolet ruce. Pára, která prádlu dodá 100% čistotu, se tvoří v bojleru a je pod tlakem hnána do nitra tkanin, které jednak perfektně vyžehlí a jednak dokonale dezinfikuje. U vysokotlakého parního generátoru můžete navíc neomezeně využívat výkonnou vertikální páru. Patentovaný systém odvápnění AntiCalc Collector zajistí maximální ochranu spotřebiče před vodním kamenem. Navolit můžete z pěti elektronických programů pro dokonalou kombinaci páry a teploty vhodné na všechny typy materiálů.

Více informací na www.tefal.cz , doporučená cena produktu 9 999 Kč.
produktove_tipy_redakce_top_04
TOP pro zdraví: Veroval – inteligentní náramek pro analýzu pohybových aktivit
Rádi běháte, jezdíte na kole nebo plavete? Pokud chcete mít o svých pokrocích detailní přehled, neobejdete se bez inteligentního snímače aktivity. Fitness náramek Veroval sleduje a analyzuje váš pohyb, měří čas, puls i spotřebu kalorií. Chytrý náramek Veroval je novinkou lídra domácí diagnostiky Hartmann – Rico. Chytrý náramek lze nastavit na konkrétní aktivity – chůze a běh, plavání, jízda na kole. Náramek při nich vede přesné záznamy spalování kalorií, délky aktivity a vzdálenosti. Je vodotěsný do hloubky 30 metrů, má funkci krokoměru, stopek a průběžně zobrazuje také spálené kalorie. Díky umístění na zápěstí dokáže měřit i tep. Kromě analýzy fyzické aktivity je možné jeho technologie využít i pro komplexní analýzu spánku. Získané údaje lze pomocí technologie bluetooth či adaptéru USB přenést do chytrého telefonu, tabletu nebo počítače a pomocí aplikace Verovalmedi.connect vytvářet analýzy. Tyto analýzy tak můžete sdílet nebo uchovávat v elektronické podobě. Software Verovalmedi.connect umožňuje porovnání naměřených hodnot i s údaji získanými z ostatních přístrojů značky Veroval, aktuálně s inteligentní váhou a tlakoměry. Po zadání časového období (den, týden, měsíc) software automaticky údaje graficky zpracuje. Software je kompatibilní se systémy Windows 7,8 a 10 a je volně dostupný na stránkách www.veroval.cz.

Cena produktu 2 499 Kč.

TOP pro snadnější život: Chytrá analytická osobní váha ETA Vital Body
Osobní váha je téměř povinnou domácí výbavou. Ty tam jsou časy, kdy ukazovala jen váhu v kilech a její vzhled měl k dnešnímu pojetí designu na míle daleko. Dnešní moderní váhy jsou užitečným pomocníkem při hubnutí, kontrole váhy, nebo když toužíte tělesný tuk proměnit ve svalovou hmotu. Nejlépe vybavené osobní váhy pro domácnosti dosahují kvalit profesionálních vah, které se používají pro diagnostiku tělesné váhy ve fitness centrech nebo v ordinacích výživových poradců. Diagnostická osobní váha ETA Vital Body zaujme na první pohled elegantním designem. Avšak vzhled není zdaleka její jedinou předností. V jednoduchém designu se ukrývají funkce, které se vyrovnají profesionálnímu přístroji. V kombinaci s unikátní chytrou aplikací Vital Body patří ke špičce mezi osobními váhami. Pomáhá sledovat, pravidelně zaznamenávat a vyhodnocovat vývoj základních tělesných charakteristik. Zobrazuje pokroky v čase a umožňuje stanovit si cíle. Kapacita vážení je až 180 kg s rozlišením 0,1 kg. Ve váze je zabudovaný indikátor přetížení a slabé baterie. Automatické vypnutí, zapnutí i vynulování je samozřejmostí. Skleněná vážící plocha má 6 mm a je hygienicky snadná na údržbu.

Více informací na www.eta.cz, cena produktu 1999 Kč.
produktove_tipy_redakce_top_05
TOP pro radost: Fotorámeček GoGEN WRAME10WIFI
Babičky si rády vystavují fotky svých blízkých. Chytrý GoGEN digitální fotorámeček WRAME10WIFI s funkcí WiFi jim může zobrazovat nejen fotografie z již existujícího fotoalba, ale jakmile jim pošlete novou fotku třeba z dovolené, budou hned vědět, kde jste a jak se máte. Můžete s nimi sdílet zážitky online. Fotorámeček GoGEN je moderní komunikační nástroj. Pořízenou fotografii z telefonu zašlete přímo do fotorámečku u babičky v obýváku. Fotorámeček připojíte do domácí sítě WiFi a nové obrázky můžete přidávat online pomocí aplikace Frameo stažené do vašeho smartphonu. Díky ní lze posílat fotografie z jakéhokoliv místa, ať jste kdekoliv. Vybrané fotografie v telefonu dáte sdílet a z uložených kontaktů si vyberete komu fotky poslat. Fotka se s cinknutím objeví ve fotorámečku příjemce a ten bude vědět, že na něj myslíte i na druhém konci světa.

Více informací na www.gogen.cz, cena produktu 2 490 Kč.

TOP pro muže: Rowenta Airforce Ultimate TN9300
Uhlazený vzhled opravdového gentlemana už nemusíte mít jen od profesionálního kadeřníka, perfektní úpravu vašich vlasů zvládnete sami s novým zastřihovačem vlasů. Zastřihování v pohodlí domova ocení nejeden muž – a díky unikátnímu zastřihovači vlasů Rowenta Airforce Ultimate to jde snadno a bez nepořádku! S revolučním konceptem 3v1 vlasy zastřihnete dokonale jedním tahem díky silnému motoru, druhý výkonný vakuový motor zase účinně vysaje více jak 99 % zastřižených vlasů. Neztrácíte čas uklízením koupelny, ani očišťováním svých ramen. Jako bonus lze zastřihovací část použít samostatně na detaily pro finální doladění účesu, zastřižení chloupků na krku nebo tvorbu ornamentů. Tvrdé titanové čepele jsou omyvatelné a samoostřící! Součástí zastřihovače jsou dva nastavitelné hřebeny s krokem 1 mm pro precizní zastřihování. Cena produktu 2 299 Kč
produktove_tipy_redakce_top_02
TOP pro ženu: Rituals – Dao Calming Ceremony XL
Dárková sada s jemnou vůní bílého lotosu a Yi Yi Ren potěší snad každou ženu. Dárková sada obsahuje: sprchovou pěnu Dao Foaming Shower Gel 200 ml, tělový scrub Dao Body Scrub 325 gr, tělový krém Dao Body Cream 200 ml, sprej na tělo a tkaniny Dao Bed and Body Mist 50 ml, vonnou svíci Dao Scented Candle 290 g, relaxační polštářek se semínky – lze nahřát v mikrovlnné troubě či naopak namrazit v mrazáku.

Tuto a další dárkové sady najdete na stránkách www.rituals.cz. Cena této sady 1 890 Kč.

TOP pro krásu: Couleur Caramel – Paletka na obočí pro brunetky 3 x 0,8g
Praktický mini set s třemi barvami na obočí, štětcem a kartáčkem, které pomohou vytvarovat obočí do dokonalého tvaru. Barevný pudr je nejjednodušší a nejpřirozenější líčidlo pro obočí. Je skvělým řešením, pokud ho vaše obočí nepotřebuje mnoho a chcete jen zvýraznit jeho přirozenou barvu. Cena 489 Kč. (k dostání na www.milujubio.cz).

Tento a další produkty pro péči o oči a obočí najdete na stránkách www.couleur-caramel.cz.
produktove_tipy_redakce_top_03
TOP parfém: Lush – What Would Love Do?
Láska nebeská, která vás obejme vůní levandule a zazpívá konejšivou ukolébavku. Jak by bylo na světě bez lásky, zamilovaných dopisů a této příjemné tangerinkové vůně? Říká se, že pravá láska není nikdy snadná, ale je vždycky připravená na pevné objetí a najde kousek sluníčka i za těmi nejčernějšími oblaky.

Tento a další parfémy najdete na stránkách www. cz.lush.com. Cena tohoto parfému 545 Kč za 30 ml.

Zdroj informací: výrobci, foto bigstock, výrobci / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář