Profíci radí

Profesionální vlasová poradna Paul Mitchell

profici_radi_paul_mitchell_2017
Nejsou vaše vlasy takové, jaké byste je chtěli mít? Jsou suché nebo naopak mastné, těžko upravitelné, rychle ztrácejí svůj objem a tvar? Potýkáte se s lupy nebo mastnou pokožkou hlavy? Možná stačí málo, lehká úprava střihu, používání určité řady produktů, nebo jen změnit návyky a Vaše vlasy budou takové, jaké si je přejete mít.

Časopis Woman&Style vám ve spolupráci s prestižní značkou Paul Mitchell už čtvrtým rokem přináší vlasovou poradnu, kam můžete zasílat své dotazy ohledně problémů s vlasy nebo vlasovou pokožkou.

Každý druhý měsíc vybíráme 3 dotazy, na které profesionálové z Paul Mitchell odpoví, a jejichž zasilatele odměníme doporučenými produkty Paul Mitchell.

Pro letošní únorovou poradnu byly vybrány dotazy těchto čtenářek: Nela T., Praha, Veronika M., Liberec a Alice T., Prachatice. Zaměříme se v ní na zdravý způsob narovnávání vlasů, na péči o suché, roztřepené vlasy se sklonem k maštění u kořínků a na péči o vlasy barvené.

Nela: Dobrý den do poradny, existují prosím nějaké kosmetické přípravky, které by zajistily, že moje vlasy budou rovné, tak, abych je každé ráno nemusela žehlit? Bojím se, že si je tímto způsobem zničím, žehlit musím opravdu každé ráno, jinak se mé vlasy kroutí a nevypadá to hezky.
paul_mitchell_poradna_unor_2018_nela
Dobrý den, Nelo. Existuje možnost trvalého narovnání vlasů. Jde o chemický proces, kdy se vlasy vytvarují do rovna. Tuto metodu ale nedoporučuji z hlediska kvality vlasů. Sáhněte po produktech z řady Smoothing. Šampon Super Skinny® Shampoo, kondicionér Super Skinny® Conditioner a uhlazující balzám Super Skinny® Relaxing Balm pomohou vlasy snáze vytvarovat. Produkty obsahují anti-frizz složky a Super Skinny® Complex, který zkracuje dobu vysoušení a usnadňuje úpravu do hladka buď za vlhka s fénem a kartáčem nebo za sucha s žehličkou.

Veronika: Ráda bych využila této skvělé možnosti a požádala odborníka o radu. Mám dlouhé, barvené, přirozeně vlnité vlasy. Jejich problém je ten, že se u kořínků rychle mastí, konce jsou ovšem suché, roztřepené. Každé 2 měsíce mi je kadeřnice zastřihne, ale příliš to nepomáhá. Kvůli suchosti konců je nechci příliš často mýt, jelikož ale u hlavy nevypadají dobře, nemám zatím jinou možnost. Pracuji v bance a musím vypadat dobře. Můžete mi poradit, jaký mycí systém bych měla používat?
paul_mitchell_poradna_unor_2018_veronika
Milá Veroniko, vlnité vlasy jsou samy o sobě bez hydratace a jakoby bez života. Právě pro ně je úžasná hydratační řada Moisture. Používejte šampon Instant Moisture® Shampoo a kondicionér Instant Moisture® Conditioner. Aby se Vám vlasy u pokožky brzy nepromastily, vždy je po umytí vysušte, nejlépe s difuzérem pro zachování vlnitosti. Výbornou injekcí pro Váš typ vlasů je skvělý Hair Repair Treatment® z řady Original, který můžete používat jednou za 2 týdny. Je to vyživující maska, která dodává potřebné vitamíny a vlasy déle vydrží bez roztřepených konců.

Alice: Dobrý den, je mi 29 let a zhruba před rokem jsem si začala vlasy barvit. Do té doby jsem je měla silné, poddajné a lesklé, zlákala mě jiná barva. Teď po roce mám pocit, že mi vlasy nejen víc padají, ale jsou i více vysušené, konce se více třepí, lesklé jsou jen cca 2 týdny po barvení (salonním). Máte prosím v nabídce nějakou kosmetiku, která by barvené vlasy udržela pěkné po celou dobu – od barvení do barvení? Prosím také o radu, jak o ně celkově pečovat. Stačí umýt šamponem a použít kondicionér?
paul_mitchell_poradna_unor_2018_alice
Milá Alice, jde také o to, jak kadeřnice o Vaše vlasy barvením pečuje. Pro dodání lesku barveným vlasům doporučujeme použít Ultimate Color Repair® Triple Rescue® z řady Ultimate Color Repair®. Je to dvousložkový sprej, který se nanáší na vlhké vlasy po umytí. Krásně je rozleskuje, dodá tepelnou ochranu a vyhladí. Ve Vašem případě bych také zvolila šampon Lavender Mint Moisturizing Shampoo™ a kondicionér Lavender Mint Moisturizing Conditioner™ z hydratační řady Tea Tree Lavender Mint.

Dotazy do vlasové poradny můžete zasílat na: redakce@womanandstyle.cz.

Více o produktech Paul Mitchell najdete na: www.paulmitchell.cz.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář