Představujeme

Pryč s obaly: Šampuk: jedinečná náhrada tekutého šamponu

Ročně po sobě zanecháme 2,12 miliardy tun odpadu. Kolik plastových sáčků použijeme na jeden nákup? Kolik kávových kelímků vyhodíme? Lahví na vodu? Zahlcujeme planetu odpadem, a přitom změna je v našich rukách.

Svět vám poděkuje
Zkuste si s námi sedmidenní nahatou výzvu, která vás provede a povede, a pomůže vám do života zavést drobné změny s velkým dopadem.
lush_sampuky_03
Lush Šampuky
– Jeden šampuk (265 Kč/ ks) vydrží jako tři 250 ml šampony v lahvi
– Jejich používáním ušetříte tři plastové lahve
– Šampon je tuhý a bez obalu, takže ideální na cestování
– Šampuky jsou k dostání pro všechny typy vlasů

Minulý týden bylo zveřejněno video o Lush tuhých šamponech a stalo se naprostým hitem.

 

Lush šampuky jsou nejlepším ekvivalentem tradičního tekutého šampónu. Výhody jsou jasné – jsou bez obalu, vydrží jako tři 250 ml lahve tekutého šamponu, vyhnete se plastovému obalu a po použití ho jednoduše necháte vyschnout.

Od ledna 2016 do ledna 2017 Lush prodejem šampuků celosvětově ušetřil 15,3 milionu plastových lahví! Lush šampuky jsou plné esenciálních olejů a vydrží až 80 umytí.

Použití šampuku je tak snadné!
LushViaTorinoNakedShop_02
Šampuky nejsou jediným bezobalovým produktem v Lush. V obchodě Lush najdete přes 40% kosmetických produktů bez obalu. 1.června také otevřeli první Lush Naked obchod v Miláně (první bezobalový obchod). Najdete v něm tuhé sprchové gely, tělové krémy, pleťové séra, vlasové masky, mýdla aj. – a to vše bez obalu. Probíhají zde také různé workshopy, semináře, diskuze a promítání filmů o životním prostředí. Nemusíte ale cestovat tak daleko. I v našich obchodech najdete nebalené produkty, které vám poslouží úplně stejně jako ty balené a vy tím navíc redukujete velké množství zbytečného plastu!

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář