Představujeme

Rozjasňující novinky od Annabelle Minerals

Také tak trochu tápete nad tím, k čemu se vlastně používá rozjasňovač a už vůbec si nejste jistá, jestli by tento přípravek měl mít místo ve vaší kosmetické výbavě? Je to ale právě rozjasňovač, co stojí za přirozeně zářivým obličejem. Rozjasňovač je líčidlo, které pomůže vašemu obličeji ve chvíli, kdy by si zasloužil dovolenou s pořádným odpočinkem, ale vy mu ji nemůžete dopřát.

Na trhu najdete celou řadu rozjasňovacích přípravků. My rozhodně dáváme přednost těm, jejichž složení nezatíží pokožku vašeho obličeje. Dekorativní kosmetika Annabelle Minerals – a rozjasňovače nevyjímaje – neobsahuje parabeny, mastky, umělá barviva, silikony ani konzervační látky. Rozjasňující slída se navíc postará o ochranu před UVA a UVB zářením na úrovni 15 SPF.

Zapomeňte na ucpané póry, špatné krytí nerovností a pigmentových skvrn či vyumělkovaný efekt. Annabelle Minerals se postará o přirozený make-up a zdravou pokožku.

Annabelle Minerals přináší na trh 4 nové produkty. Rozjasňovače v odstínech Diamond Glow a Royal Glow a dvě tvářenky v odstínech Lilly Glow a Peach Glow.
annabelle_rozjasnovace
Značka Annabelle Minerals stvořila výjimečný rozjasňovač, jehož složení je čistě přírodní. Kombinace minerálů, olejů a vitaminu E zajišťují vzácný efekt ledové plochy, především na lícních kostech. Kosmetika kromě rozjasňování samozřejmě pečuje i o pleť. Olej z jadérek černého rybízu, slunečnicových semínek a vitamín E pomáhají regenerovat pokožku a dodají více elasticity. Rozjasňovač Diamond Glow doporučujeme těm, kdo dávají přednost studeným béžovým odstínům a mají jasnou až bledou pleť. Tento odstín rozjasňovače odráží světlo a dává jednolitý lesk.
Minerální rozjasňovač v odstínu Royal Glow v teplém, zlatavém odstínu je zase vhodný pro teplý a tmavší typ pleti.

Jak rozjasňovače fungují?
Rozjasňovače obsahují drobné lesklé částice, jež mají zcela jasný úkol – odrážet světlo, čímž vytvářejí dojem zářivé pleti. Kvalitní rozjasňovač se pozná podle toho, že jde snadno nanášet a lehce se roztírá. Minerální rozjasňovače můžete využít i jako třpytivý oční stín. Doporučujeme aplikovat hned dvakrát, a to před make-upem a po něm.
annabelle_tvarenky
Kombinace líčení a péče o pleť nebyla jednodušší. Seznamte se s novou minerální tvářenkou Annabelle Minerals
Tvářenka v odstínu Peach Glow má opravdu broskvovou barvu, která dává efekt jiskřícího lesku a zajistí vám zdravý vzhled. Opticky vyhlazuje pokožku a díky ní tvář získá mladistvý vzhled. Odstín v ovocné barvě je univerzální, ale doporučujeme jej pro tmavší nebo opálený podtón pleti. Barva tvářenky Lily Glow je v lehce fialovém odstínu, který je vhodný nejen na běžné denní líčení, ale i na výraznější večerní. Intenzivní lesk vám pomůže s konturováním lícních kost. I když je barva ve studenějším odstínu, je vhodná pro všechny typy pleti.

Minerální rozjasňovače v odstínech Diamond Glow a Royal Glow koupíte za cenu 350 Kč/kus
Rozjasňující minerální tvářenky v odstínech Lilliy Glow a Peach Glow koupíte za cenu 299 Kč/kus

Více informací o Annabelle Minerals naleznete na www.annabelleminerals.cz.

Zdroj: Annabelle Minerals / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář