Luxury

Roztajte v luxusu: Připravte sebe i svou vanu na záplavu barev a vůní

Užívejte si luxusu v koupelovém nebi. Představujeme malé, ale šikovné, luxusní koupelové oleje. Heboučké kuličky z bio bambuckého a fair trade bio kakaového másla roztančí vodu ve vaši lázni spoustou blahodárných silic a olejů a potěší pokožku, duši i všechny vaše smysly. Navíc jsme zase postoupili o krok dále a začali jsme vyrábět Bath oil boxy, z recyklovaných kelímků na kávu, do kterých si tyto malé poklady můžete naskládat a použít je znovu a znovu.

Všechny koupelové oleje k dostání exkluzivně na e-shopu!

Revalations
Tak tenhle olej je úplné zjevení! Zaplní vaši vanu zvláčňujícím bambuckým a kakaovým máslem a nebeskou vůní silic ze sladkých pomerančů a bergamotu. Až kvalitní koupelová dobrůtka roztaje ve vaší lázni, absolue z olivových listů vás pohladí na duši a zažene všechny starosti a sváry. Opřete se a relaxujte v konejšivé záplavě pohodlí a potěšení.

Cloak Of Invisibility
Když byste nejradši na chvíli zmizeli, vlezte do koupelny, zavřete za sebou dveře a vklouzněte do relaxační koupele, která vás zahalí do pláště z jasmínové absolue a náladu zlepšující silice z ylang ylang. Až začne kulička roztávat, uvolní spoustu kouzelného třpytu a hydratující fair trade bio kakaové a bio bambucké máslo.

Dreamtime
Hádejte, kdy je nejlepší ponořit tuhle kostičku nejluxusnějšího koupelového potěšení do vody…? Správně, před spaním! Tahle olejová koupel zažene chmury (jasmín), zklidní mysl (levandule) a uvolní končetiny (santálové dřevo). Pořiďte si ji, když chcete nerušený spánek, krásné sny a hebkou pleť.

Delight
Těší mne, jsem Rozkoš. Vykouzlím požitkářskou koupel plnou povznášející silice ze šťavnatých limet a kořeněné vůně silice z černého pepře. Budu hýčkat vaši pokožku hydratačním fair trade bio kakaovým máslem a bio jojobovým olejem. Má neodolatelná vůně a oslnivá krása stříbra, které vykouzlím, vás k sobě přitáhne jako magnet a přinese vám potěšení, klid a pohodu.
lush_koupel_oleje_02
Flower´s Barrow
Vydejte se na cestu časem s lázní plnou silice z heřmánku římského, který přináší klid a rovnováhu pleti i mysli, zatímco bio jojobový olej a fair trade bio kakaové máslo roztají, aby rozmazlily a zvláčnily pokožku. A když se k nim přidá svěží květinový vánek ze silice z geránie, absolue z černého rybízu a okvětními lístky ostrožky, bude to jako koupat se ve vůni a atmosféře anglického venkova.

Mmmelting Marshmellow momment
Pro sladké, slaďoučké momenty a rozmazlování ve sladkých koupelích je tady sladká, přesladká dobrota – to nejsladší potěšení. Nechte své starosti rozplynout se v koupeli s prášky z měsíčku
a proskurníku, které konejší pokožku. Jestli zářivá růžovost neomámí vaše smysly, tak vůně cukrové vaty zcela určitě ano. Pro všechny mladé nejen duchem – oslaďte si život touhle lázní v barvě zralé broskve.

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář