Představujeme

Seznamte se s čerstvými novinkami Lush!

Naservírujte pokožce koktejl z kokosů a limet a vaší pleti delikátní hýčkající masku, která je plná pečujícího mandlového másla a absorpčního kakaového prášku.

Lime Bounty i Glen Cocoa jsou dostupné online i v kamenných obchodech a nově také na Wolt(u).

Lime Bounty – Tělové máslo
Naservírujte pokožce koktejl z kokosů a limet, na kterém si smlsne! Naneste vydatnou porci tohoto příjemně máslového tělového krému a nechte se na obláčku hebkosti odnést až do tropického ráje.

Z kokosů získávaných z Indonésie se udělá pyré, přefiltrují se, přidá se kapka extra panenského kokosového oleje a vznikne báječný vydatný kokosový krém na všechna místečka, která si zaslouží hebkost
a příjemné opečování.

Lahodná uvolňující vůně silic z perských limet a myrtovníku citronového dodávají tomuto vydatně hydratujícímu a zjemňujícímu máslu snovost, díky které je ideální pro aplikaci před spaním.
glen_cocoa_social_1x1_image_2021-1Glen Cocoa – Čerstvá pleťová maska
Delikátní hýčkající maska plná pečujícího mandlového másla a absorpčního kakaového prášku.

Jak použít: Vyndejte z lednice a naneste štědrou vrstvu na navlhčený obličej vyjma očního okolí. Nechte 10 minut působit a pak smyjte teplou vodou za pomoci obličejové žínky.

Čerstvé masky neobsahují žádné konzervační látky, je třeba uchovávat je po celou dobu v lednici a spotřebovat do 2–3 týdnů. Konkrétní datum spotřeby naleznete na výrobku.

Zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář