Produktové tipy

Seznamte se s novou generací rychlého dobíjení

Funkce tabletů, mobilů, ale také nejrůznějších gadgetů přibývají, nicméně kapacita baterek už bohužel většinou nikoli. Dříve či později je potřeba sáhnout po zdroji energie, a to může být mimo „zásuvku“ problém. Na řadu pak přichází powerbanky, které dle kapacity mohou telefonu nebo tabletu prodloužit podstatně „život“. Na výběr je z velkého spektra produktů, které zaujmou kapacitami a některé i funkcemi jako např. rychlé nabíjení.

Horká novinka v podání powerbanky Varta Fast Energy 20000 nabízí vše potřebné pro rychlé nabíjení. Základem je hliníkové tělo ukrývající kvalitní Li-Pol baterii (UN38.3, UL1642) s kapacitou 20 000 mAh, která umožnuje nabít tablet i telefon a to hned několikrát. Energii je z powerbanky možné získat hned přes dva typy připojení. Základem jsou 2x USB-A porty podporující dobíjecí standard Quick Charge 3.0. Další možností je pak obousměrný USB-C konektor, který v základu nabízí 5 V a 3A, ale také podporuje standard Power Delivery (rychlé nabíjení). O využití funkce Quick Charge nebo Power Delivery je uživatel informován změnou barvy první stavové LED z bílé na modrou. Obě funkce umožňují rychlejší dobití podporovaných zařízení. Powerbanka si tak poradí nejen s telefony Android, ale také např. iPhony a nabije je podstatně rychleji než klasická nabíječka či powerbanka.

Varta Fast Energy nabízí maximální nabíjecí výkon až 18 W a 15 W (sdíleně) v případě připojení více zařízení. Ty může majitel připojit hned tři a dobít tak energii pro mobily celé rodině. Pokud připojené zařízení nepodporuje Quick Charge ani Power Delivery, tak powerbanka nabídne na klasickém USB portu až 2,4 A resp. až 3 A na USB-C. Samotnou powerbanku je možné dobít jak s využitím USB-C (k dispozici s Power Derlivery), tak microUSB (max 2 A). Součástí balení je také kvalitní USB-A na USB-C kabel.
Varta Fast Energy 20000_4Cena: 1299 Kč

Více na: www.varta-consumer.com; K dostání např. www.czc.cz.

Zdroj: Varta Consumer / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář