Vztahy

Silné a slabé stránky 12 znamení zvěrokruhu

Jste vznětliví, přehnaně citliví, tvrdohlaví nebo příliš hodní a říkáte si: „Po kom já jsem takový?“ Již odpradávna se věří, že lidské vlastnosti, silné a slabé stránky i nadání, byly lidem předurčeny už datem jejich narození. Dnes vás seznámíme se všemi znameními zvěrokruhu a jejich silnými i slabými stránkami. Přesvědčte se sami, zda na tom něco bude, nebo zda jste úplně jiní, než byste „měli být“.

Skopec
Skopec je každý, kdo se narodil v období od 21. března do 19 dubna. Silnými stránkami Skopce jsou upřímnost, odvaha, statečnost a velkorysost. Slabými stránkami pak impulzivnost, naivita, tvrdohlavost, častá agresivita a netrpělivost.

Býk
Býkem je ten, kdo se narodil v období od 20. dubna do 20. května. Silnými stránkami Býků jsou píle, horlivost a trpělivost, vytrvalost a benevolence. Slabými stránkami pak předpojatost, závislost a tvrdohlavost.

Blíženci
Blíženci se rodí v období mezi 21. květnem a 21. červnem. Silnými stránkami Blíženců jsou bystrost, chytrost, veselost a půvab, slabými pak nestálost a upovídanost.

Rak
Rakem je ten, kdo se narodil mezi 22. červnem a 22. červencem. Silnými stránkami Raků jsou silně vyvinutý šestý smysl, jemnost, laskavost, oddanost, vytrvalost a jejich péče o druhé. Slabými stránkami Raka je pak jeho chamtivost, snaha přivlastňovat si (a to i lidi) a být středem pozornosti, dále pak přehnaná citlivost.
12_znameni_03
Lev
Lev je ten, kdo se narodil v období mezi 23. červencem a 22. srpnem. Silnými stránkami Lvů jsou loajalita a péče o druhé (charita), slabými stránkami pak arogance, ješitnost, samolibost, tvrdohlavost a sklon k plýtvání.

Panna
Panny se rodí v období mezi 23. srpnem a 22. zářím. Silnými stránkami Panen jsou ochota pomoci, skromnost a praktičnost. Slabými stránkami pak vybíravost, omezenost, a to, že často nevědí, co vlastně chtějí.

Váhy
Ve znamení Vah se narodil ten, kdo spatřil světlo světa v období mezi 23. zářím a 23. říjnem. Silnými stránkami Vah jsou smysl pro spravedlnost, silné sociální cítění a dobrosrdečnost, slabými pak jejich váhavost, lenost, povrchnost a sklon k narcismu (člověk s přehnaným obdivem sám k sobě).

Štír
Štír je ten, kdo se narodil v období mezi 24. říjnem a 22. listopadem. Silnými stránkami Štírů jsou racionalita, vrozená inteligence, nezávislost, dobrá intuice, oddanost a bystrost. Slabými stránkami jsou naopak podezřívavost, fanatismus, komplikovanost, arogance a snaha přivlastňovat si.
12_znameni_01
Střelec
Střelec je každý, kdo se narodil v období mezi 23. listopadem a 21. prosincem. Silnými stránkami Střelců jsou jejich bystrost, racionalita, statečnost, temperament a optimismus. Slabými stránkami pak zapomnětlivost a neopatrnost.

Kozoroh
Ve znamení Kozoroha se narodili ti, kteří se poprvé podívali na svět mezi 22. prosincem a 19. lednem. Silnými stránkami Kozorohů jsou přirozená inteligence, spolehlivost, vytrvalost, velkorysost a optimismus. Slabými stránkami pak tvrdohlavost, podezřívavost a častý pocit osamělosti.

Vodnář
Vodnářem je člověk, který se narodil v období mezi 20. lednem a 18. únorem. Silnými stránkami Vodnářů je jejich originalita, tolerance, klid, nezávislost, chytrost a praktičnost, jsou klidní a přátelští. Slabými stránkami jsou neposlušnost, svobodomyslnost, uspěchanost a rebelství.

Ryby
Ve znamení Ryb jsou narozeni lidé, kteří se poprvé podívali na svět mezi 19. únorem a 20. březnem. Silnými stránkami Ryb jsou oddanost, laskavost a stále dobrá nálada, slabými pak častá sentimentalita, nerozhodnost a inklinace k nereálným cílům.

text: redakce / foto: bigstock, dreamstime

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář