Beauty/Fashion

Sluneční brýle Osmany Laffita Eyewear – váš dokonalý doplněk pro zimu i jaro

Sluneční paprsky umí být pěkně ostré nejen v létě. Kvalitní sluneční brýle jsou proto naprostá nezbytnost i v zimním a jarním období. Na procházce ve městě, na výletě v přírodě, stejně jako při lyžování, běžkování a ostatních zimních sportech, oceníte jedinečné sluneční brýle Osmany Laffita eyewear. Jsou stylovým a elegantním módním doplňkem, který zároveň poskytne maximální pohodlí a komfort. A rozhodně vás v nich nikdo nepřehlédne!

Brýle Osmany Laffita eyewear splňují ty nejpřísnější nároky na kvalitu. Jsou doplněné slunečním filtrem kategorie 3 a UV 400 ochrání vaše oči před škodlivým ultrafialovým zářením. Obruby jsou vyrobené z acetátu celulózy, což je exkluzivní hypoalergenní plast na rostlinné bázi. Tento materiál je jeden z nejkvalitnějších pro výrobu obrub, je extrémně lehký, hedvábný na dotek a poskytuje unikátní pohodlí při nošení.

Své brýle si vyberou ženy i muži. Brýle OLE Santiago a OLE Marbella jsou dámské varianty, OLE Havana a OLE Rio pak unisex verze.
laffita_02Brýle jsou ručně vyráběné v České republice a dostanete je v praktickém přepravním sáčku a originálním pevném pouzdře, součástí balení je také čistící hadřík. Zaručeně nadchnou i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Sluneční brýle, stejně jako ostatní produkty značky, jsou prostě asombroso! Slovo asombroso ve španělštině znamená úžasný… dechberoucí… Budete se s nimi cítit skvěle a výjimečně v každém okamžiku vašeho dne. Vybírat můžete na webu www.asombroso.cz.

Zdroj: ASOMBROSO.CZ / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář