Soutěže

Soutěž: Adéla ještě nevečeřela – kuchařka pro vyšší cíle

Na pultech knihkupectví se objevila unikátní komiksová kuchařka Adéla ještě nevečeřela. Byla vytvořena pro inspiraci pokročilým kuchařům i na pomoc začátečníkům, pro chvíle, když vám dojdou nápady, co dneska rychle připravit k večeři. Co třeba: Vepřové miniřízečky z panenky v česneku a petrželce, nedali byste si?

Vybírat můžete z 31 receptů oblíbeného šéfkuchaře Ondry Slaniny, které vytvořil speciálně pro Adélu Elbel.

„Pokud stejně jako já nechcete děti odbýt variacemi obloženého chleba a nehodláte rezignovat na společné teplé večeře, ale nemáte doma šéfkuchaře Ondru, sáhli jste po té správné knize. Není to totiž ledajaká kuchařka. Tahle kuchařská kniha si klade vyšší cíle, stejně jako je na nás klade dnešní doba. Není nad to mít v kuchyni inteligentní pomocníky. Já je miluju. Stejně jako miluju společné večeře se svými dětmi,“ říká komička Adéla Elbel. A Ondra Slanina doplňuje: „Mám obrovskou radost, že se podařilo vytvořit právě takovouhle kuchařku. Moderní technologie při profesionálním velkokapacitním vaření mi celou mou profesní kariéru připadaly jako samozřejmost, ale doma jsem vždy až zbytečně lpěl na tradici. Nicméně člověk je svou podstatou tvor myšlenkově otevřený. A stejně tak, jak jsme vylezli z telefonních budek a objevili mobilní telefony a dnes se nám to zdá zcela normální, tak i já nakonec odložil klasické hrnce a pánve. A rád využívám při vaření pro své blízké tyto různé „mobilní telefony“, které paralelně s klasickými postupy přípravy pokrmů představujeme v této knize.“

On jí radí, jak se u plotny otáčet co možná snadno a jednoduše, ona to samozřejmě vtipně glosuje v 31 příbězích pro potěchu všech malých strávníků, které proměnil v komiksovou pochoutku tým studia Artmakers. Kuchařku vybavil dokonalými fotografiemi mistr ve svém oboru Marek Kučera.

Soutěž: Kuchařka Adéla ještě nevečeřela se stane vaší oblíbenou coffee table klasikou, budete podle ní vařit, budete si v ní číst, budete si ji prohlížet. Prostě si ji zamilujete! V redakci máme připraveny 3 kousky této unikátní kuchařky. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí.
Mockups DesignSoutěžní otázka: Jaké profesi se věnuje Adéla Elbel?

a) spisovatelka
b) komička
c) malířka

Nepodaří-li se vám získat kuchařku v soutěži, můžete ji zakoupit u všech dobrých knihkupců, zejména v sítích Luxor a Kosmas. Doporučená cena je 495 korun.

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 31. 10. 2021, do předmětu uveďte KUCHAŘKA. Výherci budou o výhře informováni e-mailem. Bude-li některý z výherců z Prahy a okolí, bude mít možnost si výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: B. Výherci: Eliška K., Drnovice, Vlastina V., Hradiště, Tomáš V., Plzeň.

Doporučené

Přidat komentář