Soutěže

Soutěž: Dárky pod stromeček pro celou rodinu

Je nám potěšením, že vám ve spolupráci s webem familium.cz můžeme přinést tuto krásnou vánoční soutěž o dárky pro celou rodinu. A co čeká na výherce?

Stolní hra „Kouzlo Vánoc“
„Kouzlo Vánoc“ je hra, díky které si s rodinou užijete plno zábavy a té pravé vánoční atmosféry. Pomozte společně Marii a Josefovi dostat se do Betléma. Cestou budete plnit různé úkoly a dozvíte se zajímavé věci o Vánocích.

Kdo dokáže předvést vánoční koledu? Kdo připraví ten nejlepší vánoční nápoj? Víte proč k Vánocům patří vánoční stromeček? A co všechno víte o vánoční hvězdě?

Vyhrává ten, kdo přinese Ježíškovi nejvíce darů, které poztráceli Tři králové a nepozorní pastýři.

„Kouzlo Vánoc“ vám zpříjemní čas adventu a vánočních svátků. Stane se inspirativní a stmelovací aktivitou při setkáních s užší i širší rodinou. Hra je určená pro 2 a více hráčů všech generací.

Doporučená cena: 790 Kč

NEBO

„Můj atlas zvířat a rostlin“
Můj atlas zvířat a rostlin je kniha, kterou si děti dotváří samy. Mladí autoři se stávají vědci a pátrají po zvířatech a rostlinách ve svém okolí. Kniha je vybízí, aby pozorovaly přírodu kolem sebe a své zážitky do ní zachycovaly.

Děti se dozví nové a zajímavé informace například ze života ptáků, motýlů, včel, stromů, květin, ale i domácích zvířat. Přírodu kniha přibližuje formou zábavných úkolů, jako jsou pokusy, kvízy, ankety v rodině, hry, malování, pěstování rostlin či návody na tvoření.

Kniha je určena pro děti od osmi do dvanácti let a byla ve spolupráci s odborníky připravena tak, aby rozvíjela dětskou kreativitu, komunikační dovednosti a zvídavost.

Doporučená prodejní cena: 549 Kč

NEBO

„Velký rodinný kalendář 2022“
„Velký rodinný kalendář 2022“ s podtitulem Mořský život vám pomůže organizovat rodinné aktivity a zároveň vám přinese plno zábavy. Kalendář má velký formát a můžete do něj přehledně zapisovat činnosti a plány až pro pět členů rodiny. Na každý měsíc je pro vás připraven obrázek z mořského světa. Ke každému obrázku se vždy váže zábavná hra, jejíž řešení je na konci kalendáře. Najdete zde i zajímavé informace o obyvatelích moří a oceánů. Kalendář obsahuje originální a hravé ilustrace české výtvarnice Markéty Speranza.

Organizujte a plánujte čas své rodiny a objevujte tajemství velryb, žraloků a živočichů žijících v hlubinách oceánů, poznávejte život medůz, želv či rejnoků a dalších mořských tvorů.

Doporučené MOC: 349 Kč

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a vyberte si, která z výher by vás nejvíce potěšila. Bude-li to možné, zašleme vám právě tuto výhru. Pokud se někteří výherci na výběru dárku shodnou, bude jednomu z nich zaslána výhra náhradní. Chcete-li, napište k odpovědi nejen to, jakou výhru byste si přáli, ale také to, co byste preferovali jako případnou výhru náhradní.
christmas background with chalkboard and decoration on woodSoutěžní otázka: Mezi nejprodávanější produkty na webu familium.cz patří mimo jiné kniha pro zaznamenávání dětství vašeho malého človíčka. Jak se tato kniha jmenuje?

a) Jsem tu
b) Jak rostu
c) Kniha mého dětství

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.familium.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 15. 12. 2021, do předmětu uveďte FAMILIUM. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: B. Výherce: Valérie T., Bílovec

Doporučené

Přidat komentář