Soutěže

Soutěž: Designovka ke stému výročí značky Braun

Je tomu letos už sto let od momentu, kdy si šikovný Max Braun otevřel obchod a dílnu se spotřebiči ve Frankfurtu nad Mohanem. Značka Braun od té doby prošla zajímavým vývojem, ale jedno je jisté – dodnes se drží konceptu dobrého designu, který je užitečný, funkční, jednoduchý a vydrží navždy.

Počátky značky Braun lze vysledovat do roku 1921, kdy si Max Braun otevřel dílnu na opravu výrobních dopravních pásů a svými opravami jim prodlužoval životnost. Jeho synové Artur a Erwin ve spolupráci s Ulmskou školou designu navázali na tradici trvanlivosti, spojili ji s lidským náhledem na věc a v roce 1951 převzali společnost vytvářející design produktů zaměřený na uživatele. Na rozdíl od ozdobného designu, který byl typický v polovině minulého století, přinesli na trh produkty, které sloužily praktickým potřebám, zjednodušily každodenní život a mohly obstát ve zkoušce času. Myšlenku dobrého designu určeného svou formou a funkcí pro miliony lidí dále rozvíjel a zvěčnil v 70. letech šéf designu Braun Dieter Rams a tyto principy se dají považovat za aktuální dodnes. Zásadní okamžiky v životě značky Braun si můžete prohlédnout na https://www.braun.cz/cs-cz/design-culture/timeline, a to kdykoliv během tohoto výročního roku.

U příležitosti oslav 100. výročí vytvořila značka Braun limitovanou edici svých ikonických produktů v oblasti péče o vzhled a osobní péče, domácích spotřebičů, hodinek a hodin či zvukových systémů.

Kolekce k 100. výročí obsahuje: epilátory Braun Silk-épil 5, Braun Silk-épil 9, Braun Silk-épil 9 Flex, Braun IPL Silk Expert Pro 5, zastřihovače vlasů Braun MGK 7, Braun MGK 5, Braun BT 7, holicí strojky Braun Series 9, Braun Series 7, Braun Series 5, Braun Series 3 a vybrané modely od licenčních partnerů Braun. Kolekci k 100. výročí lze zakoupit ve vybraných prodejnách a e-shopech, např. na alza.cz.

Soutěž: Milé dámy, co takhle vyhrát dárek pro muže vašeho srdce. Ať už je to partner, manžel, bratr nebo tatínek, zastřihovač Braun MBMGK5 z designové edice udělá jistě radost každému z nich. Zastřihovač je určený na vousy a vlasy, má omyvatelné nástavce, je voděodolný a používá se na mokro. Je ideální pro ostříhání vašeho partnera v domácích podmínkách.
zastřihovač Braun MBMGK5 z designové edice (1)Soutěžní otázka: Jaká je maximální délka střihu u zastřihovače Braun MBMGK5?

a/ 15 mm
b/ 18 mm
c/ 21 mm

Nechcete-li tipovat, najdete nápovědu na stránkách www.alza.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 21. 5. 2021, do předmětu uveďte BRAUN 100 LET. Výherce bude o výhře informován e-mailem. Bude-li výherce z Prahy a okolí, bude mít možnost si výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherce: Radka Ž., Liberec.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář