Soutěže

Soutěž Himalyo: Zdraví z přírody bez kompromisů

Úspěšná značka Himalyo přináší na trh 6 unikátních a čistě přírodních bio produktů! Nyní máte skvělou šanci vyzkoušet výrobky z rakytníku tibetského, který je nedocenitelným pomocníkem při budování imunity, při hojení a regeneraci a BIO sušené plody kustovnice čínské, jenž je skvělým přírodním antioxidantem, pomáhá zpomalovat proces stárnutí a podporuje vitalitu organismu.

Zdraví z přírody
Rakytníková i goji řada Himalyo představují světovou špičku a nabízí revoluční produkty založené na unikátním původu použitých plodů a kvalitě jejich zpracování. Výjimečná síla produktů Himalyo spočívá v energii, kterou tradičně zpracované plody načerpaly z čisté přírody vysokohorských oblastí Tibetu a provincie Ningxia, kde se nacházejí mimořádné rostlinné druhy, jejichž vlastnosti a charakter jsou jedinečné. Výjimečná lokalita a zpracování původních odrůd dává produktům Himalyo naprosto unikátní sílu a koncentraci účinných nutričních látek. Základem je ruční sběr plodů a jejich šetrné zpracování přímo v místě sklizně. Všechny produkty jsou čistě přírodní a v ověřené biokvalitě. Neředí se, nepoužívají se zahušťovadla, konzervanty ani jakékoliv jiné přísady. Jsou vhodné pro celou rodinu, včetně dětí.

Soutěž: V naší novoroční soutěži můžete získat 3 produkty pro své zdraví. Rakytník Seed Oil BIO, Rakytník Caps BIO a BIO sušené plody kustovnice čínské v hodnotě 1 176 Kč. Krásný balíček Himalyo čeká na 3 z vás.

Rakytník Seed Oil BIO
100% BIO olej ze semen vysokohorského tibetského rakytníku. Vhodný v kombinaci s džusem. Pro své hojivé účinky hojně využíván také v kosmetice pro léčbu akné, ekzémů, oparů či drobných poranění pokožky. Bohatý zdroj přírodního vitamínu C. Čistou esencí a vrcholným produktem z rakytníku je olej, získávaný šetrnou extrakcí ze semen jeho plodů. Velmi náročný a nákladný proces výroby přináší vysoce koncentrovaný koktejl účinných látek v dokonale vyvážených poměrech s rozmanitými možnostmi užití. Na jedinou kapku je zapotřebí až třicet čerstvých plodů rakytníku.

Rakytník Caps BIO
BIO extrakt z plodů vysokohorského tibetského rakytníku v rostlinných kapslích. Podporují imunitu a jsou bohatým zdrojem přírodního vitamínu C. Rostlinné kapsle skrývají šetrně připravený a koncentrovaný extrakt z plodů vysokohorského tibetského rakytníku. Prášek se z plodů získává formou studeného sušení, které dovoluje uchovat všechny nutrienty z plodů v celém jejich spektru. Prášek je plněn do rostlinných kapslí a je tedy vhodným doplňkem stravy i pro vegany.

BIO sušené plody kustovnice čínské
Ručně sbírané plody nejkvalitnější kustovnice z provincie Ningxia v biokvalitě jsou sušeny na přímém slunci ihned po jejich sběru. Díky pečlivému třídění balíme jen přiměřeně uzrálé a neporušené plody a tím zaručujeme tu nejvyšší možnou kvalitu. Kustovnice je skvělý přírodní antioxidant, pomáhá zpomalovat proces stárnutí a podporuje vitalitu organismu.
soutez_himalyo_02
Soutěžní otázka: Mezi další produkty Himalyo patří také Sušené prody JUJUBE Original BIO. JUJUBE nebo-li Cicimek datlový pochází z Jižní Asie. Pěstuje se v Číně, Japonsku, ale i ve Středomoří. Kde nejblíže k nám se JUJUBE také pěstuje?

a) Francie
b) Turecko
c) Bulharsko

Nechcete-li tipovat, odpověď najdete zde.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 10. 1. 2019, do předmětu uveďte HIMALYO. Tři autoři správné odpovědi obdrží balíček produktů Himalyo.

Být fanouškem se vyplatí! Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu, Pinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

  • Radek 07/02/2019 at 19.00

    Výhra už nám došla, pustila se do toho celá rodina 😁 Tak jsme dnes koupili další. Je to vážně bomba. Doporučuji!

    Odpovědět

Přidat komentář