Soutěže

Soutěž: Miluj svůj život 2024 – nástěnný kalendář s ilustracemi Lucie Ernestové

Už máte svůj kalendář pro rok 2024, nebo stále čekáte, až se na trhu objeví TEN PRAVÝ? Možná jsme ho právě pro vás objevili my!

Nástěnný kalendář Miluj svůj život 2024 je opět zcela originální autorské dílo oblíbené české autorky a ilustrátorky Lucie Ernestové. Inspirována průkopnickým dílem Louise L. Hay nám ukazuje, jakou sílu mají naše myšlenky a jak ji můžeme využít. Změníme-li způsob, jakým o věcech přemýšlíme, můžeme změnit svůj život a učinit jej mnohem šťastnějším.

Ke každému měsíci náleží inspirující moudrá myšlenka doplněná dechberoucí ilustrací a texty k zamyšlení a rozjímání.

(„Vytištěno ekologickými barvami na bázi rostlinných olejů na papír s certifikací FSC“)

Soutěž: Jsme velmi rádi, že vám i letos můžeme nabídnout soutěž o jedinečné nástěnné kalendáře Miluj svůj život. Odpovíte-li správně na naši otázku, můžete být jedním z pěti výherců, kteří si od nás „odnesou“ kalendář plný inspirujících moudrých myšlenek a kouzelných ilustrací Lucie Ernestové.
Váš kalendář pro rok 2024Soutěžní otázka: Každý z nás má schopnost změnit svůj život a také svobodnou vůli vybírat si z nekonečného množství možností. Na stránkách nakladatelství Synergie najdete karty, které jsou inspirovány bohy, bohyněmi, anděly i duchovními průvodci z říše zvířat. Přinášejí rady pro přítomný okamžik i předpovědi pro budoucnost. Jak se tento soubor karet jmenuje?

a) Mystická moudrost
b) Tarot andělské moudrosti
c) Andělé světla

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.synergiepublishing.com.

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 24. 9. 2023, do předmětu uveďte KALENDÁŘ 2024. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si můžou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: A. Výherci: Natálie Karolína V., Praha, Roman Č., Rakovník, Marie V., Český Šternberk, Edita P., Jičín, Patricie Š., Praha.

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář