Soutěže

Soutěž o 3 liftingové masky Nuance Magical Supreme Lifting Zlatá maska

Už jste slyšeli o kosmetických výhodách jantaru? Jak stárneme, mnoho přirozených procesů kůže se začíná zpomalovat. Kolagenová a elastinová vlákna se časem rozpadají a tělo produkuje méně nového kolagenu. Výtažek z jantaru působí jako silný antioxidant, který efektivně bojuje proti stárnutí buněk. A právě výtažek z jantaru propůjčuje zlatou barvu liftingové masce Nuance Magical Supreme Lifting, kterou vám nyní blíže představíme. 3 z vás navíc tuto luxusní masku mohou získat v naší soutěži!

Nuance Magical Supreme Lifting Zlatá maska 50 ml
Unikátní zlatá maska Nuance Magical Supreme, která díky velmi vysoké koncentraci přírodních aktivních látek pleť okamžitě vypíná, vyplňuje, zvláčňuje a vyživuje.

Nuance Magical Supreme Golden Mask obsahuje výtažek z jantaru, který masce propůjčuje zlatou barvu a působí jako silný antioxidant. Pleť je po použití zpevněná, sametově hebká, vláčná a rozzářená. Maska má krásně jemnou konzistenci a výborně se nanáší.

• Patentovaná složka Repulpami ER z květů bílého ibišku a plodů baobabu má intenzivní hydratační a zpevňující účinek a působí proti projevům stárnutí pleti a vráskám.
• Extrakt z červené vinné révy podporuje mikrocirkulaci a pomáhá tím udržet mladistvý vzhled pleti. Dodává hydrataci a výživu. Pleť rozjasňuje a osvěžuje.
• Extrakt z ginkga podporuje mikrocirkulaci, působí jako antioxidant, zpomaluje rozpad kolagenu a tak působí proti předčasnému stárnutí pleti.
• Patentovaná látka Drieline zvyšuje přirozenou obranyschopnost pokožky, působí regeneračně, zklidňuje a obnovuje pleť. Působí proti vzniku vrásek.
• Extrakt z kaštanu podporuje v pleti mikrocirkulaci, pomáhá zmírňovat zarudnutí a redukuje váčky a tmavé kruhy pod očima.
• Extrakt z chrpy zjemňuje, regeneruje pokožku a zanechává ji svěží. Je vhodný v péči o citlivou pokožku, včetně očního okolí.
• Extrakt z heřmánku pleť zjemňuje, regeneruje, obnovuje. Je vhodný pro citlivou pokožku v okolí očí. Je silný antioxidant a působí proti projevům stárnutí pleti.
• Výtažek z jantaru masce propůjčuje zlatou barvu a působí jako silný antioxidant.

Soutěž: Odpovězte správně na položenou otázku a můžete to být právě Vy, kdo si „od nás odnese“ jednu ze tří liftingových masek Nuance Magical Supreme Lifting Zlatá maska v hodnotě 799 Kč.
Nuance_Magical_Supreme_Golden_Mask_50 ml_799 Kc lowSoutěžní otázka: Která ze složek Zlaté masky zpomaluje rozpad kolagenu v pleti?

a) Extrakt z kaštanu
b) Extrakt z chrpy
c) Extrakt z ginkga

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 13. 4. 2022, do předmětu uveďte NUANCE. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherci: Jarmila K., Týnec n./Lab., Evžen M., Praha, Šárka S., Tábor.

Doporučené

1 komentář

  • Linda 06/04/2022 at 7.02

    Kosmetiku Nuance mohu z vlastní zkušenosti doporučit. Byla jsem překvapena jejími účinky. Poměr cena / výkon na jedničku! Zlatou masku neznám, ale věřím, že funguje stejně dobře jako jiné produkty této značky.

    Odpovědět

Přidat komentář