Soutěže

Soutěž o 3 poukázky na nákup do e-shopu Mad Max Fashion

Firma MAD MAX Fashion s.r.o. nabízí široký sortiment značkového oblečení. Je výhradním distributorem španělských značek Smash!, Mamatayoe, nově Nekane, francouzské značky Ryujee a italské značky Bleifrei pro ČR a SR. A právě do internetového obchodu firmy MAD MAX mohou 3 z vás vyhrát poukázku v hodnotě 1000 Kč.

O značkách

Smash! – španělská módní značka, která je inspirována bezstarostností a zábavným životním stylem Barcelony. Odráží vášeň pro umění a grafický design jejich tvůrců. Je vhodná pro ženy v každém věku!
soutez_madmax_fashion_02
Mamatayoe – veselá a barevná španělská značka, která odkazuje na různé kultury, historii a přírodu. Její inspirace vychází např. z úžasného světa květin, parfémů nebo vín. Všechny aplikace, výšivky, barvy a detaily na jejich modelech vytváří unikátní kolekce s jedinečnou originalitou a exkluzivitou, díky níž je Mamatayoe výraznou a odlišnou značkou.

Ryujee – francouzská značka Ryujee bere svou inspiraci z elegantních pařížských bulvárů v kombinaci s dekadencí Montmártru. Spojuje elegantní prvky s ležérními, což nám umožňuje užít si tuto módu každý den.

Nekane – značka NKN Nekane se zrodila s myšlenkou navrhnout osobitý módní „Boho“ styl pro romantickou a delikátní ženu, která je jedinečnou osobností. Tato značka vyrábí výhradně ve vlastních dílnách v Barceloně, což zaručuje vysokou kvalitu zpracování. Značka NKN Nekane je trendy, glamorous a stylová, za velmi atraktivní ceny.
soutez_madmax_fashion_03
Soutěž:
Odpovězte správně na položenou otázku a můžete být jedním ze tří výherců poukazu (unikátního slevového kódu) v hodnotě 1000 Kč s platností 1 měsíc. Uplatnit můžete na nákup čehokoli z nové kolekce v e-shopu ww.madmaxfashion.cz.

Soutěžní otázka: Firma MAD MAX Fashion s.r.o. nemá pouze e-shop, ale také kamenné prodejny. Na které z těchto adres najdete jednu z kamenných prodejen MAD MAX Fashion s.r.o.?

a) OC Olympia Olomouc

b) OC Quadrio Praha

c) OC Atrium Futurum Brno

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.madmaxfashion.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 14. 12. 2017, do předmětu uveďte MAD MAX. Tři autoři správné odpovědi obdrží poukázku (unikátní slevový kód) na nákup zboží v e-shopu madmaxfashion.cz v hodnotě 1000 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář