Soutěže

Soutěž o dárkové balíčky produktů společnosti Orkla Foods Česko a Slovensko

Ve spolupráci s jedničkou v oblasti chlazených a trvanlivých potravin – společností Orkla Foods Česko a Slovensko – vám přinášíme soutěž o produkty značek Hamé, Vitana, Májka, Otma a Znojmia. Dopřejte si chvíle pohody ve společnosti těch nejlepších!

Soutěž: 3 výherci najdou ve svém dárkovém balíčku tyto produkty:
Vitana – Hrachová polévka se slaninou
Vitana – Francouzská polévka
Vitana – Gulášová polévka
Hamé – Májka
Znojmia – Hrášek
Hamé – Extra džem ostružinový – nejen ve spojení s chlebem či pečivem namazaným máslem, ale i s vločkami, jogurtem či tousty vykouzlí ze snídaně ten pravý požitek. Nadýchané lívance či palačinky s džemem plným kousků ovoce vytváří dokonalou harmonii chutí i vůní.
Vitana – 4 formaggi – tradiční smetanová omáčka k těstovinám
Znojmia – Burger okurky
Vitana – hotová Jíška tmavá
Vitana koření – Mletá masa
Vitana koření – Kuře pečené – koření na pečené kuře je vyváženou směsí bylinek, papriky a kmínu. Lahodná paprikově-bylinková chuť je podkreslena načervenalou barvou koření, která vytvoří na povrchu kuřete nádherně opečenou kůrku.
Vitana koření – Nové koření mleté
Vitana koření –  Hřebíček – hřebíček má příjemnou, silně aromatickou vůni i chuť. Používá se k přípravě dušeného masa, zvěřiny a do nejrůznějších omáček. Nejrozšířenější využití má však při přípravě sladkých pokrmů, jako jsou perníky, ovocné koláčky a vánoční pečivo. Vynikající je v kombinaci se skořicí. Používá se také k přípravě horkých nápojů, svařeného vína a punče.
Otma kečup jemný – delikátní jemný kečup vhodný pro jakoukoliv příležitost
Hamé – Pomazánka treska – k namazání na chleba ke svačině nebo večeři. Praktické easy open balení. Skvělý zdroj omega-3 mastných kyselin.

Soutěžní otázka: V kolika závodech vyrábí společnost Orkla Foods Česko a Slovensko své produkty?

a) v 8
b) v 10
c) ve 12

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 17. 11. 2021, do předmětu uveďte: Orkla Foods Česko a Slovensko. Výherci budou o výhře informováni e-mailem. Bude-li některý z výherců z Prahy a okolí, bude mít možnost si výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Nechcete-li tipovat, najdete správnou odpověď na stránkách www.orkla.cz.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherci: Simona Š., Kyšice, Lea T., Praha, Marta H., Olešná.

Doporučené

Přidat komentář