Soutěže

Soutěž o luxusní batoh Kipling z kolekce PREMIUM

Stále hledáte batoh, který vyhoví všem vašim potřebám? Batoh, který nebude už sám o sobě těžký, bude praktický, z kvalitního materiálu? Batoh, který pojme vše, co potřebujete, bude obsahovat kapsy pro uložení drobnějších věcí (klíče, peněženka, mobilní telefon), abyste je měli vždy hned po ruce… A ještě vám bude vyhovat barva a celkový design?

Už nehledejte! Vysoce kvalitní batohy v několika velikostech a barevných provedeních, na které se můžete spolehnout, a které vám poskytnou maximální komfort při nošení, najdete v prodejnách Kipling!
soutez_kipling_batoh_02
Soutěž: Líbí se vám batoh na obrázku? Tak ho vyhrajte! Luxusnímu dámskému batohu Kipling z kolekce PREMIUM v moderním designu nechybí nastavitelné popruhy, horní poutko, přední kapsa na zip, zadní kapsa na zip, 2 boční kapsy, kapsa na mobilní telefon, pouzdro na peněženku (třeba značky Kipling), ani klíčenka. Batoh je lehký (0,550 kg), praktický, objem 13 litrů.

Soutěžní otázka: V prodejnách Kipling můžete stylově vybavit do školy i své děti. Naše otázka zní: Co všechno můžete pořídit svým dětem od značky Kipling.

a) Školní tašky a školní batohy

b) Školní tašky, školní batohy a penály

c) Školní tašky, školní batohy, penály, sáčky na cvičební obuv

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce: www.kipling.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 29. 7. 2018, do předmětu uveďte KIPLING – BATOH. Jeden autor správné odpovědi od nás obdrží luxusní batoh značky Kipling.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

5 komentářů

Přidat komentář