Soutěže

Soutěž o luxusní kulmu značky BaByliss v hodnotě 4999 Kč

Splývavé, přirozeně vypadající vlny jsou poznávacím znamením každé cool ženy, která zná trendy. Tento typ vln je ležérní, šik, a hlavně vždy přirozený. Navzdory svému trošku “nedbalému looku” jsou nedokonalé plážové vlny jedním z nejobtížnějších účesů na styling. Vytvořit je tak, aby vypadaly skutečně dobře a přirozeně, chce cvik a čas…

BaByliss, legendární francouzský specialista v péči o vlasy, se chystá udělat vlnící revoluci se svým novým přístrojem – kulmou Wave Secret Air. Průkopnická a snadno ovladatelná kulma automaticky vytváří dlouhotrvající plážové vlny na všech typech vlasů a během několika minut. Kudrnaté vlasy se nemusí před jejím použitím předem narovnávat a nejsou potřeba žádné stylingové dovednosti, protože Wave Secret Air udělá veškerou práci za vás. Domácí úprava vlasů nikdy nebyla tak snadná.

Technologie
Díky výběru ze 3 možností nastavení teploty – 180 °C, 200 °C a 230 °C – lze Wave Secret Air použít k vytvoření vln na všech typech a texturách vlasů. Čtyři vysoce výkonné ohřívače jsou 50x za sekundu monitorovány mikroprocesorem, aby přesně regulovaly teplotu komory a pokaždé poskytovaly konzistentní výsledky.

Inteligentní technologie Anti-Tangle proti zacuchávání
„Wave Secret Air má chytré senzory, které detekují, zda byly vlasy správně vloženy do přístroje. Pokud senzory zjistí, že tomu tak nebylo, nástroj vlasy automaticky uvolní, aby se zabránilo zacuchání. Navíc, pokud vlasy nebyly pročesány nebo jsou zauzlované, Wave Secret Air je identifikuje, vlasy automaticky odvine a uvolní je z kulmy,“ říká Simon Potts, Product Marketing Director (Evropa a Velká Británie) ve společnosti BaByliss.

Technologie automatického vlnění Auto Curl
Poté, co je pramen vlasů umístěn do Wave Secret Air a uzavře se rukojeť, zařízení jemně vtáhne vlasy do komory a automaticky je obalí kolem vlnícího válce. Vlasy jsou následně jemně zahřívány ze všech stran, čímž je zajištěno dokonalé zvlnění.

Inteligentní systém fixace Cool Air
Klíčem k dlouhotrvajícím vlnám vytvořeným pomocí tepla je fixace studeným vzduchem. Jakmile se pramen vlasů uvolní z Wave Air Secret, její jedinečný Cool Air Smart System začne loknu ochlazovat pomocí lehkého proudu vzduchu, a tím ji krásně zafixuje bez porušení.

„Inteligentní systém Cool Air automaticky dodává jemný proud studeného vzduchu, který vlnu fixuje, hned jakmile se dovlní. Když uživatel otevře rukojeť, studený vzduch je nasáván vstupním filtrem a vypuštěn přímo do vlasů,“ vysvětluje Simon Potts, Product Marketing Director (Evropa a Velká Británie) ve společnosti BaByliss.

Soutěž: Toužíte po krásně a přirozeně zvlněných vlasech? Ať máte vlasy rovné či kudrnaté, novinka Wave Secret Air si poradí se vším: Vtáhne. Navlní. Zafixuje. Automaticky. Odpovíte-li správně na položenou otázku, můžete to být právě Vy, kdo od nás dostane tuto snadno ovladatelnou kulmu z dílny BaByliss v hodnotě 4 999 Kč.

Nepodaří-li se Vám získat kulmu v soutěži, BaByliss Wave Secret Air je možné zakoupit v prodejnách a na e-shopu Datart a v dalších vybraných e-shopech. https://www.datart.cz/kulma-loknovaci-babyliss-c1900e.html
babyliss2Soutěžní otázka: Kolik možností nastavení teploty umožňuje kulma BaByliss Wave Secret?

a) jednu – bez možnosti regulace
b) dvě
c) tři

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 30. 4. 2023, do předmětu uveďte BABYLISS.

Výherce bude o výhře informován e-mailem, v případě zájmu si může výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherce: Kateřina H., Plzeň.

Doporučené

7 komentářů

Přidat komentář