Soutěže

Soutěž o nástěnný kalendář Miluj svůj život 2018

Ať už se vám to líbí nebo ne, konec roku se nezadržitelně blíží. Už jste přemýšleli o tom, jaký kalendář si pro příští rok pořídíte? Aby pro vás byl příští rok plný pozitivních dnů, přinášíme vám možnost získat od nás kalendář pro rok 2018 – Miluj svůj život – plný krásných ilustrací a inspirujících myšlenek.

Lucie Ernestová – Miluj svůj život 2018 (kalendář)
Nástěnný kalendář Miluj svůj život 2018 je tentokrát originální autorské dílo oblíbené české autorky a ilustrátorky Lucie Ernestové. Inspirována průkopnickým dílem Louise L. Hay nám ukazuje, jakou sílu mají naše myšlenky a jak je můžeme využít. Změníme-li způsob, jakým o věcech přemýšlíme, bude náš život mnohem šťastnější. Ke každému měsíci náleží inspirující moudrá myšlenka doplněná dech beroucí ilustrací a texty k zamyšlení a rozjímání.

„Raduj se z každého nového dne, z každé nové zkušenosti. Život tě baví, když víš, že vítr stále fouká. Stačí jen nastavit správně plachty.“

Soutěž: Odpovíte-li správně na naši otázku, můžete být jedním z pěti výherců, kteří si od nás „odnesou“ krásný nástěnný kalendář Miluj svůj život 2018.
soutez_synergie_kalendar_miluj_svuj_zivot_02
Soutěžní otázka: Mezi novinkami Nakladatelství Synergie najdete mimo jiné také titul (karty) Andělské klíče k otvírání brány…

a) duše

b) mysli

c) srdce

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na www.synergiepublishing.com.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 12. 10. 2018, do předmětu uveďte MILUJ SVŮJ ŽIVOT 2018. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář