Soutěže

Soutěž o nejpopulárnější produkty kaváren CrossCafe

Oblíbený kavárenský řetězec CrossCafe si pro vás připravil soutěž. Tři šťastlivci se mohou těšit na balíček, ve kterém najdou nejpopulárnější produkty CrossCafe – jejich kávu CrossCafe Blend, která je oblíbená pro svou jemnou chuť po lískových oříšcích, mléčné čokoládě a karamelu. YUZU Grep, který je ideální k přípravě domácích limonád nebo koktejů. Vytvoříte s ním ale i skvělou alternativu k horkému čaji a můžete jej smíchat např. s jogurtem nebo granolou, přidávat do nejrůznějších pokrmů, marinád, salátů či dezertů. Čokoládovou granolu, dokonale křupavé ovesné vločky ručně vyráběné pekaři v CrossCafe výrobně v Plzni, která skvěle poslouží při přípravě snídaně nebo jako rychlá svačinka. To vše doplňuje praktická plátěná taška Nebuď v pressu, která je ideální pro letní dny, a designový porcelánový šálek bez ouška od značky G. Benedikt.

CrossCafe je síť kaváren původem z Plzně. V roce 2007 zde otevřeli svoji první kavárnu a spustili vlastní výrobu dortů. Dnes má CrossCafe 24 kaváren v 10 českých městech. Tento kavárenský řetězec můžete najít například v Plzni, Železné Rudě, Ostravě, Olomouci, Havířově, Hradci Králové, Pardubicích, Berouně, Liberci nebo v Táboře.

CrossCafe má také svůj vlastní e-shop, kde si zákazníci mohou objednat oblíbený sortiment dortů a koláčů z pohodlí domova. Další produkty pro domácí konzumaci lze zakoupit v tzv. CrossShopech, prodejních koutcích, kterými disponuje každá kavárna. Loni na podzim také otevřeli CrossCafe Pražírnu, takže všechny svoje kavárny zásobují čerstvě praženou kávou vlastní provenience. CrossCafe má také vlastní aplikaci, která zákazníkům nabízí řadu výhod, slev a akčních nabídek.
CrossCafe_Kavove_tresneSoutěžní otázka: Soutěžní otázka je velice jednoduchá, každý má tak možnost získat balíček nejpopulárnějších produktů CrossCafe, stačí mít jen trochu štěstí. Ve kterém městě byla otevřena první kavárna CrossCafe?

a) V Hradci Králové
b) V Liberci
c) V Plzni

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 9. 6. 2024, do předmětu uveďte CrossCafe. 3 autoři správné odpovědi od nás obdrží balíček s nejpopulárnějšími produkty kaváren CrossCafe v hodnotě 831 Kč.

Výherci budou o výhře informováni e-mailem. V případě zájmu si mohou výhru vyzvednout (po výzvě) v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo X a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář