Soutěže

Soutěž o pánské župany. Nechte se unášet na vlnách luxusu!

S župany je to tak, že dokud je člověk nezkusí, může bez nich žít. Jakmile však nějaký navlékne, už to bez něj zkrátka nejde.

Máte už i vy svůj kvalitní froté župan? Neváhejte a pořiďte si ho! Zahřeje, obejme, nejen po sprše či koupeli. Froté župan využijete i jako domácí outfit. V zimních měsících po něm můžete sáhnout ráno, když vyskočíte z teplých peřin, nebo když se někam chystáte a po sprše se ještě nechcete oblékat do toho, co si plánujete vzít. Dá se nosit klidně celý den! A je i spousta míst, kde se bez něj neobejdete, třeba ve wellness.

Soutěž: Vyberte si svůj župan z široké nabídky kvalitních českých froté županů na webu: www.frotery.cz, nebo zkuste štěstí a získejte jeden ze dvou županů značky Kapatex v naší soutěži.

Nechte se unášet na vlnách luxusu nebo dopřejte tento pocit někomu blízkému.

Popis županu: Pánský župan se vzorem, lícová strana je ze 100% bavlněného veluru a vnitřní strana je vyrobena ze savého 100% bavlněného froté.
župany2Soutěžní otázka: Všechny barvy a druhy produktů Frotery si můžete prohlédnout, zakoupit je nebo vyzvednout ve vzorkovně. Ve kterém městě se tato vzorkovna nachází?

a) v Plzni
b) v Praze
c) v Ostravě

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na stránkách www.frotery.cz.

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 9. 6. 2024, do předmětu uveďte FROTERY. 2 autoři správné odpovědi od nás obdrží pánský župan.

Výherci budou o výhře informováni e-mailem. V případě zájmu si mohou výhru vyzvednout (po výzvě) v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo X a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář