Soutěže

Soutěž o produkty Urtekram: Dopřejte svým vlasům čistou přírodu!

Značka Urtekram obsahuje velmi širokou paletu čistě přírodních produktů péče o tělo. Produkty Urtekram jsou bez konzervantů, chemických složek, derivátů ropy, nejsou testovány na zvířatech. Urtekram získal certifikáty BIO, Vegan, Cruelty Free.
soutez_urtekram_bio_02
Soutěž: Dopřejte svým vlasům čistou přírodu! Zúčastněte se naší soutěže, odpovězte správně na otázku a můžete to být právě Vy, kdo si od nás „odnese“ luxusní péči pro své vlasy – BIO šampon a kondicionér Morning Haze od značky Urtekram. Balíček produktů v hodnotě 488 Kč čeká na 3 z vás.

Urtekram BIO Šampon Morning Haze
Šampon s vitamíny C, E a výživnými látkami z moruše, černého bezu a brusinek v kombinaci s kyselinou hyaluronovou poskytuje vlasům dokonalou výživu a vlhkost. Přírodní slunečnicový protein a extrakt z březové kůry podporuje regeneraci a revitalizaci vlasů a pokožky.

Urtekram BIO Kondicionér Morning Haze
Výživný kondicionér Urtekram poskytuje vlasům dokonalou výživu a vlhkost. Jedinečné látky z moruše, černého bezu a brusinek poskytují vlasům dokonalou výživu a vlhkost. Přírodní slunečnicový protein a extrakt z březové kůry podporuje regeneraci a revitalizaci vlasů a pokožky.

Soutěžní otázka: V nabídce kosmetických produktů Urtekram najdete mimo jiné také tělová másla. Co je základem těchto produktů?

a) Mandlový olej

b) Kakaové máslo

c) Bambucké máslo

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 11. 1. 2018, do předmětu uveďte URTEKRAM. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží šampon a kondicionér Morning Haze od značky Urtekram.

Nechcete-li tipovat, naleznete odpověď na stránkách www.milujubio.cz. Zde jsou také k zakoupení všechny produkty značky Urtekram a mnoha dalších.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář