Soutěže

Soutěž o výkonnou powerbanku Varta s displejem a svítilnou

Blíží se prázdniny a s nimi také čas dovolených, které bude velká část Čechů letos trávit „doma“, tedy v České republice. Na některých odlehlejších místech se vám tak stále může stát, že budete bez proudu, nebo se chystáte pod stan s omezenými možnostmi dobití telefonu, tabletu. Nyní se můžete spolehnout na extra výkon powerbanky Varta LCD Power Bank 13 000 mAh kdykoli a kdekoli.

LCD powerbanka Varta nabízí kombinaci ideální kapacity, elegantního designu a příjemných rozměrů vhodných pro pravidelné přenášení. Novinka potěší zejména integrovaným displejem, který názorně informuje o zbývající energii v procentech, stejně jako o nabíjení. Standardem jsou dva integrované USB porty (nabíjecí proud 2,4 A a 1 A), které je možné použít oba najednou a o jejich využití podává informace rovněž podsvícený displej. Oba porty je možné využít najednou a nabíjet tak např. mobil a tablet naráz. Samotnou powerbanku je možné dobíjet proudem až 2 A a to jak např. nabíječkou telefonu, USB zdrojem nebo připojením k počítači.

Praktickým doplňkem je integrovaná LED svítilna aktivovatelná dlouhým stiskem tlačítka ON. Součástí balení je 50 cm microUSB kabel. Samozřejmostí je pak ochrana proti zkratu, přebití a přehřátí.

Soutěž: Odpovězte správně na položenou otázku, a můžete to být právě Vy, kdo od nás dostane Varta LCD Power Bank 13 000 mAh v hodnotě 849 Kč.
Varta LCD Power Bank 13 000 mAhSoutěžní otázka: Jaké rozměry má powerbanka Varta LCD Power Bank 13 000 mAh?

a) 80 mm / 141 mm / 22 mm
b) 85 mm / 146 mm / 25 mm
c) 90 mm / 150 mm / 30 mm

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 3. 7. 2020, do předmětu uveďte VARTA. Jeden z vás od nás dostane powerbanku Varta v hodnotě 849 Kč.

Nechcete-li tipovat, najdete správnou odpověď na stránkách www.varta-consumer.com. Navštívit můžete také FB stránku společnosti Varta https://www.facebook.com/Varta.AGCZ/

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno: Správná odpověď: A. Výherce: Viktorie K., Bystrá.

Doporučené

Přidat komentář