Soutěže

Soutěž: Pozdní snídaně v oblacích pro dva – zážitek na celý život

Chcete stylově oslavit nějakou významnou událost nebo si „jen“ dopřát unikátní zážitek na celý život? Výjimečné lokality, gastronomické špičky, strhující podívaná, skvělá zábava – to je Dinner in the Sky!

1 jeřáb, 16 ocelových lan, 22 pasažérů, 50 metrů nad zemí, 1 nezapomenutelný zážitek!

Dinner in the Sky je mobilním jeřábem vyzdvižená plošina, která pojme 22 hostů najednou a poskytne výhled z výšky až 50 metrů. Je jedinečnou událostí pro každého, kdo chce učinit běžný oběd nebo setkání magickým okamžikem, který zanechá naprosto nezapomenutelný dojem!

Dinner in the Sky je jedinečným místem pro každého. Můžete sem pozvat lidi, kteří jsou vám vzácní a pohostit je tím nejlepším, co v gastronomii existuje. Může jít o rodinu, přátele nebo obchodní partnery. Nebo máte pocit, že vaše společnost nebo značka potřebuje něco, čím by se zviditelnila? Těžko přehlédnout plošinu visící 50 metrů nad zemí a vaším logem na ní. Dinner in the Sky vám splní sen, o kterém jste dosud netušili.

Dinner in the Sky již získal několik ocenění v oblasti marketingu a turismu. Časopis Forbes ho zařadil za seznam 10 nejneobvyklejších restaurací světa.

Způsob využití záleží pouze na Vaší fantazii. Mezi nejčastější využití patří pořádání večeře pro obchodní partnery, prezentace produktů či firemní promo akce.

Dinner in the Sky dnes funguje ve více než 40 zemích celosvětově a pomohlo svým klientům uspořádat více než 5000 eventů. Základní myšlenkou konceptu Dinner in the Sky bylo povznést gastronomický zážitek doslova do nových výšin, a to přesně dělají po celém světě již 10 let. Nemusí se vždy jednat o večeři při západu slunce. Dinner in the Sky připraví pro Vás a Vaše partnery, zákazníky nebo zaměstnance jakýkoliv typ pohoštění.
dinner_in_the_sky_02
Dinner in the Sky se může konat prakticky kdekoliv (nad golfovým hřištěm, nad závodní tratí, poblíž sportovního utkání, v centru města, poblíž hradu…), kde je alespoň 400 m2 zajištěného, zpevněného prostoru. Jediné, co je třeba, je souhlas vlastníka pozemku.

Díky širokým možnostem brandingu nabízí Dinner in the Sky výjimečné zviditelnění značky pro sedící hosty, přihlížející i kolemjdoucí.

Máte-li zájem o Dinner in the Sky pro jednotlivce či menší skupiny, jděte prosím na stránku Akce pro veřejnost, kde najdete více informací.

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a můžete to být právě Vy, kdo od nás dostane poukaz na Brunch in the Sky – Praha – Riegrovy sady, Polská 1a, Praha 12000, sobota 8. 9. 2018, 11:00 hod.
dinner_in_the_sky_03
Soutěžní otázka: V jakém termínu se v letošním roce koná Prague in the Sky?

Správnou odpověď (najdete ji na stránkách www.dinnerinthesky.cz) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 2. 9. 2018, do předmětu uveďte BRUNCH IN THE SKY. Jeden autor správné odpovědi od nás dostane (e-mailem) poukaz na Brunch in the Sky – Praha – Riegrovy sady, Polská 1a, Praha 12000, sobota 8. 9. 2018, 11:00 hod.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář