Soutěže

Soutěž: Přípravky Salus pro péči o zdraví i krásu

Potřebujete doplnit železné zásoby, které vám pomohou zmírnit pocit únavy a vyčerpání? Dobíjíte energii sportem a chcete své tělo po zásluze odměnit? Nebo si vzpruhu žádají vaše po zimě unaveně působící vlasy a pokožka? Pak vyzkoušejte některý z doplňků stravy německé značky Salus, které vynikající komplexním složením a obsahem přírodních látek. Hned dva z nich máme připravené v balíčku pro výherce této soutěže.

Výherci se mohou těšit na tekutý doplněk stravy Salus Floradix Železo+ (250 ml), který je ideální jarní výbavou. Obsahuje totiž hned několik látek, které mají v popisu boj s únavou a vyčerpáním. Kromě železa k nim patří i vitamíny B2, B6, B12 a C. Ve složení přípravku najdete i výtažky z bylin, které podporují například správné trávení. Patří k nim fenykl, kopřiva dvoudomá nebo ibišek. Nechybí koncentráty ovocných šťáv zpříjemňující chuť přípravku.

Součástí balíčku pro výherce je i novinka Salus Saludynam 250 ml. Přináší kombinaci vitamínu D, vápníku, hořčíku a zinku, a tak je blahodárný vliv na tělo sahá od podpory přirozené obranyschopnosti organismu, přes pohybový aparát po péči o krásnou pokožku, vlasy i nehty. Příznivě působí rovněž na zuby a psychiku, a tak se postará i o váš zářivý úsměv. Obsažené látky dělají z tohoto doplňku stravy vhodného pomocníka nejen pro sportovce, ale i pro děti od tří let a dospívající, pro jejichž kosti a svaly je trojí síla vitamínu D, hořčíku a vápníku velmi užitečná. Hodí se však pro všechny, kdo chtějí zůstat ve skvělé kondici.

Soutěž: Pokud se chcete zapojit do soutěže o jeden z pěti balíčků obsahujících Salus Floradix Železo+ (250 ml) a Salus Saludynam 250 ml, zodpovězte správně soutěží otázku.
Parents giving piggyback ride to kids at beach. Close up of smiling family having fun at summer vacation. Portrait of happy family looking at camera at beach.Soutěžní otázka: Doplněk stravy Salus Floradix Železo můžete v ČR kromě tekuté formy zakoupit také v podobě

a) Tobolek
b) Tablet
c) Žvýkacích pastilek

Správnou odpověď i další informace o přípravku najdete na https://floradix-zelezo.cz/floradix-zelezo-plus.

Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 30. 4. 2021, do předmětu uveďte SALUS. Výherci budou o výhře informováni e-mailem. Bude-li některý z výherců z Prahy a okolí, bude mít možnost si výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: B. Výherci: Eva K., Jarošov, Lenka P., Praha, Simona Š., Ústí n./Lab., Lumír T., České Budějovice, Vladislava O., Třebíč.

Doporučené

Přidat komentář