Soutěže

Soutěž: Se Sedlčanským Tuplákem bude mít grilování ty správné grády

Stejně tak, jako k tradici našeho národa patří pivo jako křen, jsou Češi nadšenci do grilování. Sedlčanský pojí tyto dvě naše výsady a uvádí na trh nový hermelín Sedlčanský Tuplák, který je pro letní grilovačku přímo stvořený. Pojmenování si vysloužil nejen kvůli tomu, že se skvěle hodí k pivu, ale i pro jeho maxi velikost a balení po dvou. Jeho receptura je vymyšlená přesně tak, aby bylo sýrové jádro po ogrilování pěkně kompaktní, ale pružné a jemné, s delikátní chutí, kterou Sedlčanský Tuplák přináší ve třech variantách.

Každý rok se těšíme, až po zimě zesílí slunce a my budeme moct rozžhavit grily, pozvat své přátele a rodinu, užít si báječné jídlo a pohodovou atmosféru. K úspěšné grilovačce je potřeba mít pár dobrých receptů v rukávu a skvělé nápoje v lednici. A jak zvládnout přípravy tak, abyste ušetřily trochu času? Zásobte se Sedlčanským Tuplákem na gril, který nejen, že ušetří hodně času při vymýšlení perfektního receptu, ale blýsknete se jím před svými blízkými.

Soutěž: Zúčastněte se naší letní grilovací soutěže a získejte možnost vyhrát grilovací komplet3 grilovací novinky (Sedlčanský Tuplák na gril, Sedlčanský Tuplák na gril s bylinkami, Sedlčanský Tuplák na gril s pepřem, obracečku a skleněný Tuplák na nějaký ten skvělý nápoj, který ke grilování rozhodně patří).

Sedlčanský Tuplák na gril
Hermelín na gril neochucený, který si můžete dochutit podle své chuti – fantazii se meze nekladou. Pro inspiraci k přípravě můžete použít recept uvedený na zadní straně. Balení obsahuje dva větší sýry.

Sedlčanský Tuplák na gril s bylinkami
Hermelín na gril již ochucený bylinkami pro jednoduché grilování – stačí jen zabalit do alobalu, ugrilovat a hned můžete podávat. Balení obsahuje dva větší sýry.

Sedlčanský Tuplák na gril s pepřem
Hermelín na gril již ochucený drceným pepřem pro jednoduché grilování – stačí jen zabalit do alobalu, ugrilovat a hned můžete podávat. Balení obsahuje dva větší sýry.
soutez_hermelin_tuplak_02
Soutěžní otázka: Na stránkách www.sedlcansky.cz najdete mnoho receptů, které ještě vylepší vaše grilování se Sedlčanským hermelínem. Který recept zde však nenajdete?

a) Grilovaný hermelín s rukolou a hroznovým vínem

b) Grilovaný hermelín ve slaninovém kabátku

c) Grilovaný hermelín s třešněmi a lískovými ořechy

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 6. 7. 2017, do předmětu uveďte GRILOVÁNÍ S TUPLÁKEM. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží grilovací komplet Tuplák.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář