Soutěže

Soutěž: Segafredo Zanetti CR představuje dvě nové kávy pro český trh

Po loňském úspěšném uvedení BIO kávy Segafredo Organic v prémiové kvalitě pro segment HOREKA letos společnost Segafredo Zanetti CR uvádí na český trh rovnou dvě nové zrnkové kávy v kilovém balení tentokrát určené pro retail.

První kávová směs zrn arabiky a robusty z nové nabídky nese název Selezione Organica a vyznačuje se intenzivní vůní, čokoládovým tónem a karamelovou cremou. Navíc přináší požitek s čistým svědomím díky ekologickému přístupu při jejím zpracování a pěstování v bio kvalitě. Dodržováním podmínek ekologického zemědělství předchází společnost Segafredo Zanetti poškozování přírody intenzivním pěstováním kávy. Ekologické zemědělství nepoužívá žádné syntetické prostředky na ochranu rostlin ani snadno rozpustná minerální hnojiva.

Druhou novinkou s názvem Selezione Arabica je stoprocentní arabika z oblasti Střední a Jižní Ameriky s lahodnou čokoládovou chutí s oříškovým dozvukem, ovocno-květinovým aroma a sametovou cremou.

Evropský certifikát biokvality: Označuje produkty organického zemědělství, které splňují přísné ekologické požadavky EU. Odborníci posuzují všechny články výrobního řetězce od zemědělců přes zpracovatele až po obchodníky, a to pravidelně i po udělení certifikátu, aby bylo udržení požadované kvality zaručeno.
soutez_segafredo_02
Soutěž: Odpovězte správně na otázku a můžete to být právě Vy, kdo si vychutná skvělou chuť a intenzivní vůni kávy Selezione Organica (1 kg) a kávy Selezione Arabica (1 kg). Balení, ve kterém najdete obě novinky, čekají na 3 z vás.

Soutěžní otázka: Víte, jak nejlépe skladovat kávu?

a) Ve skle, v pokojové teplotě
b) Ve vzduchotěsně uzavřené dóze při teplotě 2 až 4 stupně Celsia
c) V otevřené dóze nebo krabici při teplotě okolo 20 stupňů Celsia

Nechcete-li tipovat, odpověď najdete na stránkách www.segafredo.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 11. 11. 2018, do předmětu uveďte SEGAFREDO. Tři autoři správné odpovědi obdrží balíček 2 novinek Segafredo.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář