Soutěže

Soutěž: Varta Minions Night Light: Noční světlo pro klidné spaní

Nemůže vaše dítko usnout? Bojujete každý večer s jeho usínáním a nevíte co s tím? Nepřemýšleli jste o tom, že se možná bojí tmy, že v nich vyvolává noční děsy? Oba problémy řeší nová svítilna Varta Minions Night, která slouží jako praktické noční světélko a vytváří příjemně tlumené světlo.

Varta Minions snadno zapnete velkým dotykovým spínačem na bříšku Mimoně. Na výběr máte ze dvou režimů svícení – vysoký nebo nízký výkon (přepínač v zadní části), přesně podle potřeb vašeho dítka. Aby nedocházelo ke zbytečnému vybíjení baterií, Mimoň BOB se sám vypne po 30 nebo 60 minutách.

Varta Minions potřebuje k provozu tři tužkové baterie, které nabídnou až 300 hodin svícení, jež zajišťují dvě LEDky uvnitř postavičky s dosvitem až 1,5 metru.
soutez_varta_mimon_02
Soutěž: V naší dnešní soutěži můžete pro své dítko získat atraktivní noční světélko Varta Minions Night v hodnotě 449 Kč.

Soutěžní otázka: To, že Varta myslí na naše děti, už víme. Varta ale myslí také na nás, na ženy. Určitě to také znáte, za soumraku, obložená taškami, s dítětem za zády, stojíte před autem nebo domem a hledáte klíče v tašce či kabelce. Tomu může být konec s praktickou ženskou svítilnou do kabelky Handbag Light! Naše otázka zní: Po kolika minutách se svítilna sama vypne, abyste zbytečně neplýtvala bateriemi?

a) po 3 minutách
b) po 4 minutách
c) po 5 minutách

Nechcete-li tipovat, odpověď najdete zde.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 4. 4. 2019, do předmětu uveďte VARTA – MINIONS. Získat můžete noční světélko pro děti Varta Minions Night v hodnotě 449 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Instagramu, Pinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář