Soutěže

Soutěž: Vyhrajte sprchový set od Angry Beards v hodnotě 499 Kč!

Nekompromisní značka kosmetiky pro chlapy Angry Beards na český trh vlítla jako dělová koule už v roce 2017. Tisíce spokojených recenzí sklízejí engrybírdí výrobky na vousy a vlasy, nejvíc se však Angry Beards proslavili bezkonkurenční kosmetikou na intimní hygienu a bezprostřední komunikací, která se nese na vlně otevřenosti a nekorektnosti. Všechny své produkty vyrábí v České republice, konkrétně v Třebíči. Veškeré produkty vznikají ve spolupráci s profesionály z oboru a přináší stoprocentní kvalitu. Přírodní oleje a vlastní receptura dělají ze značky Angry Beards naprostý originál na trhu. Letos světlo světa spatřila také sesterská značka kosmetiky pro dámy s názvem BusyB.

Soutěž: V naší dnešní soutěži mají 3 vás šanci vyzkoušet tuto jedinečnou kosmetiku na vlastním chlapovi! Získat můžete Angry Beards Shower set Jack Saloon se sprchovým gelem a šamponem v hodnotě 499 Kč. Legendární pánská orientální vůně kombinuje byliny, ovoce, mátu peprnou, vanilku, vzácná dřeva a prvotřídní pižmo. Oba produkty obsahují aktivní uhlí, které zatočí s každou špínou.
Angry Beards_Shower setSoutěžní otázka: V jakém městě se zrodila značka Angry Beards?

a) Turnov
b) Trutnov
c) Třebíč

Více informací o značce a nabídku produktů najdete na www.angrybeards.cz.

Správnou odpověď (ve tvaru A, B nebo C) zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 5. 12. 2023, do předmětu uveďte ANGRY BEARDS. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si můžou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherci: Čestmír K., Tábor, Gabriela N., Praha, Simona S., Mikulov

Doporučené

Přidat komentář