Testujeme pro vás

Dermacol Dlouhotrvající dvoufázová barva na rty a lesk 2v1

Rtěnka je jedním z nejkrásnějších doplňků, které si může žena pořídit. Vyberete-li si kvalitní dlouhotrvající produkt v perfektním odstínu k tónu své pleti, můžete tak zvýraznit přirozenou krásu vaší tváře i korigovat její případné nedostatky.

Otestovaly jsme pro vás (7 žen ve věku 20-40 let, 7 odstínů) novinku z dílny Dermacol, která se pyšní tím, že vydrží na rtech 16 hodin. Dlouhotrvající dvoufázovou barvu na rty a lesk 2v1 jsme vzaly na hory, na párty, na večeři a do kina, do školy i do kanceláře. A výsledek? Přinášíme 10 důvodů pro nákup této novinky.

1. 9 dostupných odstínů uspokojí každou ženu – ve výběru jsme dokázaly najít zcela vyhovující barvu pro každou z nás.

2. úplně odpadá potřeba použití konturovací tužky – barva se nerozpíjí, rty jsou téměř okamžitě suché.

3. rty zůstávají hladké s pocitem hydratace, ani po několika hodinách nejsou vysušené.
dermacol_rtenka_testujeme_02
4. k dokonalosti svých rtů nepotřebujete lesk – použít ho na barvu tedy můžete (je součástí produktu), ale nemusíte. Vydrží vám tak mnohem déle, než barva, a můžete ho používat následně samostatně.

5. nanášíte-li na barvu lesk tak, jak je uvedeno v návodu (na stránkách společnosti Dermacol), nezanáší se vám do této části produktu barva – lesk zůstává naprosto čistý – stále vhodný i k samostatnému použití.

6. k aplikaci stačí jeden tah po spodním rtu a jeden tah po rtu horním – díky velmi vysoké pigmentaci barvy výborně kryje, rtěnka vám tak vydrží na mnoho použití.

7. rtům dodává nejen lesk, ale také plnost – je tedy vhodná i pro majitelky úzkých rtů.
dermacol_rtenka_testujeme_03
8. odstín 4 obsahuje nádhernou, sytě rudou barvu, která se krásně vyjímá na černovláskách se světlou pletí. Stejně dobře vynikne i odstín 7 (dokonalá kombinace růžové, červené a hnědé)

9. 16 hodin jsme na rtech rtěnku neměly – přeci jen se, než jdeme spát, odličujeme – vydržela ale po celou dobu, po kterou jsme ji na rtech mít chtěly – vydržela celodenní lyžování (po obědě se obnovoval pouze lesk), vydržela 6-ti hodinovou párty, 6 hodin ve škole + 2 hodinovou zátěž ve fitness, 8-mi i 10-ti hodinovou pracovní dobu, večeři a následné kino.

10. těchto 9 důvodů vám nestačí? Dobře – minimálně odstín 5 (na obrázku) ve velmi přirozené růžové barvě, která padne snad každému, opravdu dobře chutná :-)

Všechny odstíny barvy na rty si můžete prohlédnout na www.dermacol.cz

text: redakce / make-up: Marcela Žacová / foto: Jan Wasserbauer (JanWphotography), produkt – Dermacol

Doporučené

Přidat komentář