Představujeme

THULE představuje novou řadu batohů s označením „Zpátky do školy“

Nový školní rok je tu a společnost THULE myslí na všechny, kteří opět zasednou ve školních lavicích. Novou řadu batohů „Zpátky do školy“ ocení všichni, kteří potřebují mít vše potřebné s sebou na zádech. Ať už se vydáte do učebny nebo na víkendovou událost, s novým batohem Thule z řady „Zpátky do školy“ budete jednoduše v pohodě.

Všestranné batohy poskytují dostatek prostoru pro uložení 15-palcového notebooku, 10,1“ tabletu, knih, sešitů, příslušenství a dalších drobných předmětů. Díky polstrované vnitřní části bude zachována ochrana všech uložených věcí. Dvě postranní kapsy umožní uskladnění láhve s vodou. V přední části se nachází kapsa na zip pro rychlý přístup a organizaci k drobné elektronice, příslušenství a dalším předmětům. Batohy mají ve výbavě ucha, díky kterým se snadno přenáší. Prostorný hlavní oddíl je uzavíratelný zipem s ochrannou manžetou proti dešti. Polstrované ramenní popruhy a prošívaný zádový oddíl s výztuží zajistí komfort při nošení.

K dostání ve dvou velikostech: Thule Aptitude Backpack 24 l (cena 1.999 Kč) a Thule Outset Backpack 22 l – (cena 1.499 Kč) a ve třech barevných provedeních: Black, Carbon Blue, Forest Night.

Zdroj: THULE / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář