Beauty

Tip na halloweenské líčení: Padlý anděl

Milujete Halloween? Tento původně anglosaský lidový svátek se každoročně slaví poslední říjnový večer. I když nejde o českou tradici, vydlabávání dýní a halloweenské party plné výrazných kostýmů, jsou rok od roku populárnější i u nás. Ať už letos plánujete uspořádat s přáteli party online nebo si večer zpříjemníte v rodinném kruhu, inspirujte se třeba halloweenským lookem od Marionnaud.

Líčení v duchu padlého anděla je přiměřeně děsivé a sexy zároveň. Třpyt, lesk a temné rty jsou hlavními znaky toho hříšného líčení.

Co je potřeba:
• Make-up, korektor, pudr, rozjasňovač
• Černá tužka na rty
• Lesk na rty a černá konturovací tužka
• Řasenka
• Světlé, lesklé oční stíny
• Tekutá tužka s třpytkami
marionnaudJak postupovat: Make-up: Vytvořte lesklý podklad s jemně překrývajícím světlým základem. Anděl by rozhodně neměl mít kruhy pod očima, proto oblast v okolí očí překryjte korektorem. Výdrž make-upu a korektoru prodloužíte důkladným přepudrováním.

Obočí a oči: Na lícní kosti naneste třpytivý rozjasňovač. Pročešte obočí kartáčkem. Na víčka naneste třpytivé oční stíny. Černou konturovací tužkou nakreslete vnitřní linku nad dolními řasami a rozetřete ji tenkým štětcem. Pomocí černé tekuté tužky nakreslete slzy stékající po tvářích. Zaschlé černé slzy poté přetřete konturovací tužkou se stříbrnými třpytkami. Kleštičkami upravte řasy a naneste černou řasenku.

Rty: Zvýrazněte rty ostrou černou tužkou a vyplňte je tak, aby působily temně a nebezpečně.

Zdroj: Tereza Lavičková PR / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář