Pro gurmány

Udělejte ze svého pitného režimu radostný rituál

Na ranní kávu nebo latté po obědě nezapomeneme nikdy. S běžným pitným režimem je to o dost horší. Obzvlášť v létě potřeba vody, vitamínů a minerálů roste, v každodenním shonu na ni však zapomínáme. Udělejte proto ze svého pitného režimu radostný rituál, ke kterému se budete vracet. Díky waterdropu, prvnímu mikrodrinku na světě, a jeho krásným designovým lahvím ze skla včetně speciálních limitovaných edic už zapomínat nebudete.

Vyberte si přesně pro své potřeby jednu z pěti lahodných příchutí: Focus (limeta, zelená káva, baobab), Relax (ibišek, acerola, arónie), Youth (broskev, zázvor, ženšen a pampeliška), Defence (brusinka, šípek, moringa) a Boost (černý rybíz, černý bez, açaí). Pak už jen stačí malou kostku plnou výtažků z přírodních superpotravin a vitamínů hodit do vody.
Waterdrop.cz_relax_03
Užijte si svůj originální drink v některé z designových lahví. Už žádný zbytečný plast, jen krásné trvanlivé sklo. Waterdrop představuje speciální letní edici skleněných lahví vyrobených ve spolupráci s výtvarnicí Marushou Belle či pouze několik desítek kusů s designem od Flowsofly. Od podzimu bude k dostání limitovaná očíslovaná řada originální lahve navržená módní designérkou Natali Ruden. Jejím hlavním motivem se stalo origami jeřábu. Tento tradiční japonský origami vzor v sobě nese symboliku mystického ptáka přinášejícího moudrost, štěstí a nesmrtelnost. Technika skládání origami je pro Natali Ruden inspirací její kolekce, kterou představí 25.9. ve Foru Karlín spolu s naší lahví. Natali vdechla lahvím jedinečnou vznešenost v kombinaci s typickým geometrickým pojetím.
Waterdrop.cz_letni edice_02
Waterdrop chystá ještě jednu novinku. Od konce srpna budou v parfumeriích Fann k dostání krabičky jednotlivých druhů po dvanácti kapslích, ale také Discovery kity, v nichž jsou vzorníky se čtyřmi kapslemi. Díky nim mohou zákazníci vyzkoušet, jak první mikrodrink na světě funguje a chutná. Malá kostka bez cukru a konzervantů, zato plná výtažků ze superpotravin se hodí do kanceláře, domů i na cesty.

Díky speciální výrobě má dlouhou trvanlivost, je lehká a vyžaduje pouze minimální prostor. Stačí ji jednoduše vložit do vody a nápoj je na světě. Obal kapslí mikrodrinku je navíc vyroben z recyklovatelného materiálu a elegantní bílý empowerment box pro 48 kapslí vznikl z materiálu známého jako PaperFoam, který získal v Kalifornii cenu Dieline za Nejlepší udržitelný obal pro rok 2017.

Produkty pořídíte v e-shopu na www.waterdrop.cz. Oživte si vodu s prvním mikrodrinkem Waterdrop na světě!

Zdroj: Waterdrop / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář