Představujeme

Užijte si barevné léto s novým instax mini 9

Stejný ikonický design známého instantního fotoaparátu, 5 nových barev, selfie zrcátko a makro předsádku pro fotografování zblízka přináší nový instax mini 9. Je tak současně ideální vstupenkou do světa instantní fotografie a skvělým doplňkem pro okamžité zachycení letních zážitků.

Instantní fotografie zažívá v posledních letech boom. Jediná skutečná vyvolaná fotografie, která zachycuje jedinečný moment, a díky které se o tento moment můžete ihned podělit s vašimi přáteli, se stává stále přitažlivější mezi lavinou moderních, digitálních snímků. Instax mini 9 je ideální doplněk na letní party, festivaly, pikniky a výlety.
fujifilm_instax_mini_02
Základní funkce, jako automatické měření expozice nebo high-key režim, který umožňuje jasnější fotografie a perfektně se tak hodí pro portréty, jsou u nového instax mini 9 stejné jako u jeho předchůdce intsax mini 8. Novinkou je zrcátko pro pořizování oblíbených selfies a makro předsádka pro pohodlné pořizování detailních záběru zblízka.

5 nových módních barev, zrcátko pro pořizování selfies, makro předsádka pro detailní záběry, ideální doplněk na letní festivaly, výlety, pikniky a party – to vše a ještě více je instax mini 9.
fujifilm_instax_mini_05
Instax mini 9 je v pěti módních barvách, „Flamingo Pink“, „Lime green“, „Cobalt blue“, „SmokyWhite“ a „Ice Blue“ dostupný od 1. června 2017 za doporučenou MOC 2 390 Kč. Zakoupíte ho např. na megapixel.cz, fotolab.cz nebo v Centrum Foto Škoda.

Zdroj: Fujifilm Group / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář